Villa Friedland ****, Spa Resort Libverda

se nachází uprostřed lázeňského parku. Villa je stylizován do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn. Pro připojení na internet je hostům k dispozici síť Wi-Fi. Parkoviště (za poplatek) je před hotelem Nový dům.

Ubytování

Disponuje kapacitou 22 lůžek kategorie superior. 6 pokojů je dvoulůžkových, přičemž 3 z nich mají vlastní balkon. K dispozici jsou Vám také 3 třílůžkové pokoje a 1 jednolůžkový. Vzhledem k vybavenosti pokojů a standardu ubytování je penzion vhodný pro náročnější klientelu. Pokoje jsou vybaveny TV-SAT, rádio, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, minibarem, telefonem. Villa není vybavena výtahem.

Stravování

Stravování je nedílnou součástí každé lázeňské léčby. Základem je racionální dietní systém, biologicky a energeticky vyvážená, pestrá strava, kterou lze přizpůsobit rozmanitým přáním hostů. Všichni lázeňští hosté se stravují ve společenském jídelním sále penzionu Ostrava, který stojí přímo nad kolonádou. Pro všechny hosty je zajištěno bufetové stravování v sezóně. Hosté, kteří nemají zajištěný oběd nebo večeři v rámci objednaného pobytu, mohou navštívit některou z místních restaurací. Přímo v lázeňském areálu se nachází restaurace Valdštejn.

Lázně a wellness

Vzhledem k terénu oblasti Spa Resortu Libverda jsou lázně vhodné i pro rehabilitaci a kondiční turistiku, především pro osoby s onemocněním pohybového aparátu. V neposlední řadě naleznete ve Spa Resortu Libverda klid, odpočinek, který blahodárně působí a napomáhá k léčení neuróz a dalších psychiatrických onemocnění. Vedlejší léčené indikace jsou především poruchy látkové výměny (diabetes mellitus). Ve Spa Resortu Libverda dochází k maximálnímu využívání účinků místních minerálních pramenů, zejména k uhličitým koupelím. Pro ostatní procedury a léčebné metody je používáno moderní vybavení a nejnovější léčebné postupy. Pro relaxaci můžete využít saunu, whirlpool a solárium přímo v budově.

Zvolte cenu

od 3 550 Kč do 9 150

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace