Relaxační pobyty

Zvolte cenu

od 2 655 Kč do 27 300

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte lokalitu

Relaxační pobyty - vyžeňte únavu z těla 

Každý to přece zná. Pracovní shon každý týden a víkend na odpočinek nestačí. Tělo jako by potřebovalo něčím oživit, dostat nějakou vzpruhu do dalšího života. Cítíte i psychickou únavu? Jak se jí zbavit? Na to jsou ideální relaxační pobyty.

Ale nestačí jen tak odpočívat či vyrazit na kole na výlet. Tělo potřebuje dostat opravdu kvalitní péči od odborníků. A nejlíp to umějí ve wellness centrech nebo v lázních. Na to nemusíte být nemocní. Relaxační pobyty - to jsou různé procedury, které vás zbaví únavy, odbourají stres, dostanou rychle z vašeho těla toxiny, abyste byli opět svěží a plní energie.

Lázeňské a wellness procedury vám posílí tělo i psychiku

Relaxační pobyty nejsou jenom procedury, jimiž si napravujete tělo a psychiku. Součástí je perfektní ubytování v příjemných hotelech a kultivované okolí, které dotváří vaši pohodu. A lázeňská města jsou na to jako dělaná. U nás si můžete vybrat ubytování ve více než 170 hotelech v celé České republice, zejména v lázeňských oblastech. Protože i zdravé ovzduší přispívá k vaší relaxaci. Nabízíme více než 1200 různých pobytů s nejrůznější náplní. Relaxační pobyty vám poskytnou prostor pro odpočinek i vzrušení. Dvojice jistě ocení čas, který bude mít jen pro sebe.

Společný čas vám pomůže obnovit zážitek z vašeho vztahu

Relaxační pobyty vám nabízíme v horských centrech, venkovských městečkách i v místech, kam se sjíždějí celebrity, aby nabraly sílu a také se ukázaly okolí. Pro vás to však bude čistě privátní pobyt a můžete se věnovat jenom sami sobě. Dokážete si představit, jaký to bude večer po masáži s lávovými kameny nebo po bylinkové koupeli? Dáte si dobrou večeři, malý drink -  neříkejte, že váš vztah nedostane nový impuls. Relaxační pobyty jsou jako restart počítače. Domů se vrátíte plni elánu a energie. 

Můžete si dát bylinkovou koupel nebo se zabalit do rašeliny

A co vám mohou naše relaxační pobyty nabídnout za procedury? V nabídkách hotelů jsou nejrůznější masáže. Můžete mít thajskou masáž, havajskou masáž, aromatickou nebo reflexní masáž nohou. Ucítíte, jak z vašeho těla rychle odchází únava. Můžete okusit bylinkové koupele, v nichž se léčivé látky dostanou do vašeho těla. Můžete se koupat ve vodě se solí z Mrtvého moře. To pomáhá léčit různé kožní neduhy. A co třeba slatinné zábaly. Vaše tělo se pomalu zahřívá a energie do vás vstupuje. Relaxační pobyty jsou plné příjemných věcí. Budete se cítit jako znovuzrozeni. Nevěříte? Vyberte si rychle z naší nabídky. Nechcete cestovat daleko? Nebo naopak vás cestování na druhý konec republiky baví? Podívejte se i na víkendové pobyty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace