Superior Spa Hotel Olympia ****, Karlovy Vary

je moderní čtyřhvězdičkový hotel v centru Karlových Varů. Výhodou hotelu je jak jeho atraktivní poloha, tak skutečnost, že do hotelu je přiveden zdroj minerální vody z hlavního karlovarského pramene Vřídla.

Ubytování

Superior Spa hotel Olympia v Karlových Varech disponuje celkem 37 nadstandardními a velice klidnými pokoji. Na pokojích je samozřejmostí koupelna a WC s kompletní hotelovou kosmetikou, fén, bidet, hotelové prádlo k dispozici - župan, pantofle, osuška a ručník, individuálně ovládaná klimatizace, mini bar (za poplatek), TV s plochou obrazovkou, včetně satelitních programů a rádia, bezplatné Wi-Fi připojení k internet.

Restaurace

Hotelová restauace je originální a původní gastronomické zařízení, které rádi navštěvují známé osobnosti při návštěvě Karlových Varů. V hotelové kuchyni je kladen důraz na používání tradičních a zároveň moderních postupů používaných pro přípavu české i mezinárodní kuchyně. Požadavky na diety nejsou problém a ráda je s Vámi probere dietní sestra.

Wellness a bazén

Po celou dobu pobytu máte možnost navštěvovat zdarma hotelové wellness, saunu a bazén, ze kterého je krásný výhled na celé Divadelní náměstí. Jako do jednoho z mála hotelů je do Superior Spa Hotelu Olympia přiveden léčebný pramen z Vřídla. Relaxovat můžete při jedné z mnoha nabízených procedur, od masáží, přes zábaly po koupele a celou řadu jiných možností.

Zvolte cenu

od 3 995 Kč do 5 645

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace