Sport & Relax Hotel***, Benešov

 je relaxační hotel a centrum v klidném prostředí na okraji Benešova. V hotelu můžete odpočívat, posílit ducha a tělo. Areál hotelu nabízí široké využití, chloubou jsou sportoviště s moderními kvalitními povrchy. V tenisové hale můžete hrát kromě tenisu badminton, volejbal i nohejbal. Pod nafukovací halou je fotbalový umělý trávník čtvrté generace. V prostorách budovy se pak nacházejí sály na aerobik, spinning a kardio-posilovna.

Ubytování Sport & Relax Hotel

Hotelová část nabízí 16 dvoulůžkových pokojů, 5 třílůžkových a 3 čtyř-pětilůžkové "rodinné" apartmány. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny TV se Set-top boxem a rádiem, telefonem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Wifi připojení je v celém areálu zdarma. Recepce je otevřena 24 hodin.

Restaurace

Restaurant Grosso je stylová, celoplošně ozvučená a klimatizovaná restaurace. Je zaměřena na Italskou kuchyni, vyrábí vlastní domácí těsto a z něj potom domácí těstoviny, dle vlastní receptury. Pečení v pizza peci na dubovém dříví předchází příprava pizzy i tmavého chleba, přímo před očima návštěvníků. Jídelníček je doplněn vybranými specialitami světových kuchyní i velkým množstvím čerstvých salátů.

Wellness centrum

Ve wellness můžete relaxovat ve finské i parní sauně se solnou tryskou, uvolnit se ve vířivce nebo si dopřát různé druhy masáže od sportovní, přes reflexní až po klasickou. Na objednávku je nabízeno i solárium. Všechny součásti relaxační zóny mají společnou, pěkně ozvučenou odpočívárnu. Vířivka s přepadem plní kriteria přísných hygienických norem. Parní sauna je doplněna o solnou trysku a hvězdné nebe. V letních měsících je pro hosty přístupný venkovní bazén zdarma.

Sportovní aktivity

Sportovní areál je vybaven dvěma krytými a dvěma venkovními tenisovými kurty, čtyřmi kurty na badminton, hřištěm na volejbal, nohejbal, beachvolejbal a malou kopanou. Povrchy sportovišť jsou provedeny z nejmodernějších materiálů a umělé trávy 4. generace. Tím však nabídka nekončí, svým hostům nabízí S-centrum další možnosti, zahrát si petanqe, navštívit kardioposilovnu nebo spinning sál a aerobik s pružnou palubovkou.

Sport & Relax Hotel disponuje i šesti nejmodernějšími bowlingovými dráhami světoznámé značky Brunswick. Je samozřejmé, že tyto, ale i výše zmíněná sportoviště, jsou plně klimatizována.

Parkování

Parkování je na hotelovém parkovišti zdarma.

Zvolte cenu

od 2 495 Kč do 3 995

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace