Spa & Wellness Hotel Harmonie ****, Mariánské Lázně

je rodinný wellness hotel s příjemnou atmosférou. Hotel je specialistou na léčebné a wellness pobyty. Zdraví je nejcennějším kapitálem každého z nás, proto ve Spa & Wellness Hotel Harmonie****, kladou důraz na léčebnou kúru, relaxaci, uvolnění, omlazení, obnovu vnitřní harmonie, ale i na zábavu a prožitky.

Ubytování Spa & Wellness hotel Harmonie 

Tento rodinným wellness hotelem s příjemnou atmosférou, který Vám nabízí ubytování v 17 pokojích. Všechny hotelové pokoje jsou standardně vybaveny sprchou/WC, telefonem, bezdrátovým připojením k internetu (WiFi), SAT/TV, vysoušečem vlasů a zabudovaným trezorem. Za poplatek si je možné pronajmout také ledničku.

Poloha

Hotel se nachází v místech, kde již v roce 1860 stávala klášterní pila. Je obklopen rozsáhlou botanickou zahradou, okrasnými jezírky i kaskádami. Tyto kouzelné přírodní scenérie umocní Vaše příjemné zážitky a spolu s vycházkami za pitnou kúrou, jíž jsou Mariánské Lázně proslulé, Vám pomohou navodit optimální stav těla, mysli i duše. Areál wellness hotelu zahrnuje vlastní parkoviště, letní terasu s lehátky a malé dětské hřiště, což ze Spa & Wellness Hotelu Harmonie Mariánské Lázně vytváří ideální místo rovněž pro poklidnou rodinnou dovolenou.

Hotelový restaurant Luna Park

Součástí hotelu je vyhlášený Restaurant Luna Park, jehož gastronomické kvality umocňuje přátelská atmosféra a stylové servírování. Specialitami šéfkuchaře jsou pokrmy z ryb ulovených ve vlastních chovných rybnících. Více než půl století trvající tradice místní kuchyně je zárukou nadstandardního hotelového stravování.

Další služby

Hoteloví hosté neobyčejně rádi relaxují na venkovních lehátkách u hotelového jezírka, kde jsou obklopeni malebnou přírodou tak čistou jako před víc než 100 lety. Lehátka jsou k dispozici bezplatně, stejně jako parkoviště v areálu hotelu. V nočních hodinách je parkovací plocha zabezpečena uzamykatelnými branami.

Balneo & Wellness centrum 

Při relaxačním pobytu v Balneo & Wellness centru nemůžete vynechat služby odborně proškoleného a zkušeného maséra, který ovládá techniky mnoha druhů masáží. Jistě oceníte nejen klasické relaxační masáže, reflexní ozdravné masáže, podvodní či lymfatické masáže, ale rovněž masáže aromatické, bylinné, zkrášlující nebo masáže s lávovými kameny - tzv. hot stone terapii. Na své si přijdou i milovníci zábalů či výživných a ozdravných masek z tvarohu, medu, slatiny, soli nebo skořice. A k wellness patří také speciální omlazující kúry podávané různými způsoby - např. pitná kúra z mladého ječmene, pitná kúra minerálních pramenů či léčivé a revitalizační koupele ve wellness vanách. Uklidňující zážitky Vás čekají v suché sauně, kde si za doprovodu hudby odpočinete pod barevným světelným nebem. Tým Balneo & Wellness centra Vás bude hýčkat.

Zvolte cenu

od 3 490 Kč do 5 490

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace