Spa Resort Sanssouci****, Karlovy Vary

je mimořádný lázeňský komplex v Karlových Varech, který vznikl spojením 3 lázeňských hotelů v jeden celek. Spojena byla lázeňská zařízení hotelů Švýcarský dvůr, Sanssouci a Villy Mercedes. Mezi hotely byly při rekonstrukci postaveny podzemní průchozí koridory poskytující klientům zázemí hotelu, wellness a všech lázeňských služeb pod jednou střechou. Spa Resort Sanssouci patří mezi členy české lázeňské společnosti Imperial Karlovy Vary a. s. a je držitelem lázeňské ceny ČR (2006). Hotel se vydal na cestu poskytovat služby na nejvyšší úrovni za přijatelné ceny. Hotel disponuje celkem 634 lůžky ve 337 luxusních pokojích, které se nachází ve dvou budovách, Blue House nabízející výhled na město nebo do parku a Green House nabízející výhled na město do ulice nebo parku.


Restaurace - Spa Resort Sanssouci ****

Spa Resort Sanssouci**** nabízí stravování v Restauraci Charleston, Restauraci Melody a Restauraci Opera. Ve všech restauracích je nabízeno stravování formou nabídkových stolů. V Restauraci Opera mohou hosté využít i podávání jídla formou á la carte. Atrakcí této restaurace je "Open Kitchen". V resortu také naleznete Blues Café, moderní kavárnu s letní terasou a barem, kde jsou pravidelně pořádány taneční večery a další společenské akce.  Součástí hotelu je dále Lobby bar s letní terasou a v přilehlém atriu můžete nerušeně odpočívat u šálku kvalitní kávy nebo dobrého drinku.


Léčebné procedury poskytované hotelem

V resortu jsou poskytovány komplexní lázeňské služby za přispění přírodních zdrojů, napomáhajících při léčbě nemocí. Jsou zde léčeny např. nemoci trávicího ústrojí, metabolické nemoci, nemoci pohybového ústrojí, onkologické nemoci, nemoci oběhového ústrojí a také netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí. Z lázeňských procedur můžete vybírat z široké nabídky zábalů, koupelí a masáží, fyzioterapie, galvanizace, inhalace, parafínu, ultrazvuku, vodoléčby a jiných. K dispozici jsou také služby kadeřnictví, kosmetiky, manikúry a pedikúry.

Zvolte cenu

od 3 900 Kč do 6 760

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace