Spa resort Centrální Lázně****, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 5 300 Kč do 21 700

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází v lázeňském centru města, v blízkosti kolonády a parků, u pavilonu Ambrožova pramene. Svým hostům nabízí tradiční lázeňskou léčbu s využitím místních přírodních léčebných zdrojů. Spa resort Centrální Lázně je nejzachovalejší lázeňský dům v Mariánských Lázních a zdroj Mariina pramene, je místo kde byly Mariánské Lázně založeny.

Ubytování Spa resort Centrální Lázně

Hostům je poskytováno ubytování v 108 pokojích kategorie Superior a Komfort, které jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, TV, minibarem, telefonem, fénem, koupacím pláštěm a připojením na internet. 13 apartmá  s oddělenými pokoji.

Villa Neapol

Nachází v klidné části města, v blízkosti kolonády a parků, vzdálená je cca 150 m od Spa resort Centrální Lázně. Ubytování je poskytováno ve 48 pokojích kategorie Komfort nebo v apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, TV, minibarem, telefonem, připojením na internet a fénem. Stravování a léčebné procedury se podávají v hotelu Centrální Lázně.

Stravování

Restaurace Goethe, Ulrika

Nabízí snídaně a večeře formou bufetu, obědy jsou servírované, salátový bufet. Hosté si mohou vybírat z nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně nebo ze široké nabídky jídel dietních.

Lobby bar

V Lobby baru si můžete příjemně posedět s občerstvením. Bohatou nabídku zákusků a nápojů nabízí kavárna Central, která koná pravidelné taneční večery.

Wellness a volný čas

V hotelu se nacházejí ordinace lékařů a léčebné oddělení, kde je možné absolvovat komplexní lázeňskou léčbu. Při lázeňské léčbě se hostům poskytují léčebné procedury využívající přírodní léčivé zdroje - minerální koupele, pitná kúra, suché plynové koupele CO2, plynové injekce, slatinné zábaly, inhalace i další široké spektrum léčebných procedur využívající i nejmodernější léčebné metody. Wellness a Beauty nabízí léčebné a relaxační koupele, masážě, fitness centrum, solárium, kadeřnictví, kosmetika. Největší a originální balneoprovoz s 24 kabinami pro procedury zaručujícími klid a soukromí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace