Spa Hotel Olympia****, Mariánské Lázně

Luxusní Spa Hotel Olympia **** se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Od světoznámé lázeňské kolonády se Zpívající fontánou je vzdálen cca 500 metrů. Spa Hotel Olympia je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit nadstandardní požadavky náročných klientů. Vedle klasické lázeňské léčby nabízí hotel i mnoho druhů relaxačních a wellness pobytů.

Ubytování

Standardní vybavení pokojů je následující: TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, zdarma vysokorychlostním internetovým připojením, elektronickým kódovým trezorem, postelí 200x200 (možnost rozdělení), pracovním stolkem, minibarem, black-out závěsy, pokojovým stolkem s příslušenstvím a kuferníkem, hotelová obuv. Pokoje typu „SUITE" a pokoje na 5. patře jsou klimatizovány. 
Vybavenost koupelny: sprchový kout (v pokojích kategorie SUITE se nachází vana), toaleta, prostorné umyvadlo, vysoušeč vlasů, župan, froté ručníky, froté osuška do Spa & Wellness, sušák na ručníky, hygienické vybavení, včetně koupací čepice, kosmetické zrcátko.

Gastronomie

Ve Spa hotelu Olympia je pro hosty k dispozici Lobby bar a restaurace Athena a Sophia. Snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů s bohatým výběrem teplých i studených pokrmů, dezertů, denně čerstvého ovoce a zeleniny. Obědy jsou formou výběru z menu. Po celý den mají hosté možnost objednávek „a la carte". Pro hotelové hosty jsou pravidelně pořádány taneční a klavírní večery, dále nechybí ani tzv. Happy Hours.

Spa & Wellness centrum

Spa & Wellness centrum se nachází v prvním patře hotelu, na ploše téměř 700 čtverečních metrů. Služby SPA centra mohou klienti využívat sedm dní v týdnu, denně od 7 do 21 hodin. Nabídka služeb je velmi široká, přes odbornou lázeňskou péči pod dohledem lékaře, až po relaxační a wellness procedury, speciální druhy masáží a přístrojovou terapii. V ceně pobytu je možnost bezplatného využití bazénu 9 x 5 m s protiproudem a masážními lůžky, tradiční parní sauny, finské sauny a relax roomu. K dispozici je hostům také luxusní hotelový kosmetický salon.

Speciální lázeňský léčebný program je sestavován po konzultaci s lékařem a vychází z aktuálního zdravotního stavu a potřeb klienta. V rámci programu je využíváno velké množství přírodních produktů, které jsou pro Mariánské Lázně charakteristické. Wellness a Relax programy jsou reprezentovány několika druhy balíčků, které vedle ubytovaní a stravování zahrnují také specifické procedury. Pokud se klient rozhodne pro vlastní výběr procedur, může si tyto objednat osobně na SPA recepci hotelu. Odborný personál Spa & Wellness centra, lékaři, terapeuti a pracovníci SPA recepce klientům ochotně poradí při jejich volbě. Služby a procedury z nabídky si lze objednat i z domova a jejich čerpání tak přizpůsobit požadovanému časovému plánu v době pobytu. Za tímto účelem jsou pracovníci SPA recepce k dispozici sedm dní v týdnu od 8 do 20 hodin.

Parkování

Parkování je možné v hotelových garážích s nutnou rezervací stání před příjezdem na hotel.

V případě pobytu s plnou penzí začíná pobyt obědem, který se podává od 12 do 14 hodin.

Zvolte cenu

od 3 950 Kč do 17 300

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace