Spa hotel Lanterna ****, Beskydy

nabízí pro příjemně strávený pobyt a opravdu pohodovou dovolenou hostům řadu nadstandardních služeb. Kromě nezapomenutelných kulinářských zážitků Vám připraví třeba romantickou snídani do postele a zdarma se můžete zúčastnit hotelových animačních programů.

Ubytování Spa hotel Lanterna

Hotel nabízí ubytování v moderních a nadstandardně vybavených pokojích. Hotel disponuje kapacitou 49 dvoulůžkových pokojů, tedy 98 lůžek. Dvoulůžkový pokoj standard se skládá z luxusní koupelny se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále na pokoji naleznete LCD televizor se satelitními programy, fén, možnost připojení k internetu zdarma, bezpečnostní trezor a plně vybavený minibar. Pro maximální komfort lze v pokojích využívat telefonní linky s přímou volbou. Všichni hosté mají časově neomezený vstup do relaxačního centra L-Spa, proto na pokoji naleznete tašky L-Spa s veškerým vybavením (župan, osuška, nazouváky L-Spa) pro příjemně strávený relaxační pobyt.

Stravování

Spa hotel Lanterna má vyhlášenou restauraci, která na první pohled zaujme unikátními prostory v moderním a svěžím designu. Dokonalou harmonii barev a stylového vybavení korunují umělecká díla kuchařských mistrů servírovaná kvalifikovaným personálem. Šéfkuchař připravuje jedinečné speciality české i mezinárodní kuchyně. Na přání lze připravit exotické speciality, plody moře či tradiční valašské pokrmy. K jídlu Vám personál nabízí kvalitní přívlastková vína a více než 190 druhů míchaných drinků. Kavárenská část Café Lanterna je ideální pro rodiny s dětmi, díky dětskému koutku, samozřejmostí je i dětské menu. Restaurační část Vyhlídka nadchne především gurmány a požitkáře. Restaurace Lanterna nabízí kapacitu 100 míst k sezení s možností nejrůznějšího uspořádání stolů a židlí pro účely firemních a společenských akcí.

Lázně a wellness

L-Spa relaxační centrum je jedinečné centrum s neopakovatelnou atmosférou. Unikátní prostředí L-Spa přímo vybízí k očistě těla v saunách a k znovu načerpání energie masážemi i kosmetikou. Hotel nabízí krytý bazén s hydromasážemi a vodními atrakcemi nebo whirlpool bazén s léčivou mořskou solí. V centru dále naleznete sauny, unikátní exotické rituály Pure Fiji a Beauty salon.

Zvolte cenu

od 5 980 Kč do 14 950

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace