Spa hotel Butterfly****, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 5 200 Kč do 7 480

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází v centru města, v blízkosti parků s originálním uměleckým interiérem. Hotel disponuje veškerým zázemím včetně bazénu a služby jsou nabízeny pod jednou střechou. Parkování je možné v podzemních garážích.

Ubytování Spa hotel Butterfly

Komfortní ubytování v 95 pokojích, včetně 8 apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou, TV, rádiem, telefonem,připojením na internet, minibarem a fénem.

Lady L

Luxusní apartmá s vanou Jacuzzi, sprchou, připojením na internet.

Salon Bellevue

Moderní konferenční místnost s atraktivním výhledem na Hlavní třídu.

King Edward's Club

Tradiční klubové prostředí a konferenční prostor v anglickém stylu. Čítárna a herna pro hotelové hosty.

Stravování

Bohatý výběr pokrmů formou bufetu, netradiční prostředí s umělecky ztvárněnými postavami francouzské historie nabízí restaurace Cafe de Paris. Restaurace La Fontaine naopak nabízí příjemné posezení s elegantní obsluhou, hudební doprovod harfy. Dále velký výběr specialit české a mezinárodní kuchyně. Lobby bar nabízí bohatou nabídku nápojů, dezertů z vlastní cukrárny a další speciality.

Wellness

Spa hotel Butterfly má ordinace lékařů a lázeňské oddělení, ve kterých se poskytuje část léčebných procedur. Hotel vlastní bazén s masážními tryskami, whirlpool s pool barem, různé druhy masáží, koupele, aqua gymnastika, fitness a sauna. V beauty centru najdete solárium, kadeřnictví, kosmetiku, manikúru s pedikúrou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace