Plánujte s předstihem - záloha pouze 1.000 Kč

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Milí přátelé wellness pobytů,

 

jako první Vám přinášíme nabídku pobytů do nejprodávanějších hotelů v nejoblíbenějších destinacích. Více než 85 % nabídky pobytů je již s cenami na příští rok a zbylé budeme v následujících týdnech přidávat, takže se máte na co těšit!

Informujeme Vás s předstihem, protože v dnešní době poptávka po wellness pobytech vysoce převyšuje ubytovací možnosti lázní a wellness hotelů. Není radno nechávat rezervaci Vašeho pobytu na poslední chvíli. Již nyní se nám začínají plnit některé termíny na první čtvrtletí následujícího roku, proto nenechte nic náhodě.

Udělejte si předčasně radost a objednejte wellness pobyt na příští rok již nyní se zálohou pouhých 1.000 Kč / osoba při celkové ceně rezervace nad 10.000 Kč a zbytek částky pobytu uhradíte až v následujícím roce.

 

Rádi Vám pro inspiraci doporučíme nejoblíbenejší pobyty a žhavé novinky. V případě, že si nevíte rady, náš tým profesionálů Vám rád poradí.

 

Tým portálu MilujemeWellness.cz

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace