Nenechte nic náhodě

Milí přátelé wellness pobytů,

 

přemýšlíte, že byste si udělali předčasně radost a objednali si wellness pobyt na příští rok již nyní? Právě pro vás jsme připravili každoroční akci, kdy je požadována záloha pouze 1.000 Kč / osoba při celkové ceně rezervace nad 10.000 Kč a zbytek částky pobytu bude hrazen až v roce následujícím.

Stejně jako v minulých letech je Váš zájem o pobyty na příští rok obrovský, proto si Vám dovolujeme oznámit, že máme již většinu nabídek pobytových balíčků na rok 2019 kompletní. Informujeme Vás s předstihem, protože v dnešní době poptávka po wellness pobytech vysoce převyšuje nabídku lázeňských či hotelových zařízení. Není radno nechávat rezervaci Vašeho pobytu na poslední chvíli. Již nyní se nám začínají plnit některé termíny na první čtvrtletí následujícího roku, proto nenechte nic náhodě.

 

Rádi Vám pro inspiraci doporučíme nejoblíbenejší pobyty z naší široké nabídky. V případě, že si nevíte rady, náš tým profesionálů Vám rád poradí.

 

Tým portálu MilujemeWellness.cz

 

 

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace