Lázeňský dům Moravan ***+, Teplice nad Bečvou

je komfortně vybavený lázeňský dům nabízející lázeňské služby zejména pro samoplátce. Nachází se v poklidné části lázní obklopené zelení a nabízí širokou škálu služeb pro relaxaci a odpočinek. K dispozici je bazén, wellness centrum, nechybí ani pestrá nabídka léčebných a relaxačních procedur i doplňkových služeb. Ubytování je možné v různých kategoriích. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky nebo dětské postýlky.

Stravování probíhá formou plné penze nebo polopenze. Denně je otevřena kavárna s příjemnou atmosférou a pestrou nabídkou jídel a nápojů. V létě je možné posedět na venkovní terase.
Při procházkách po areálu lázní můžete navštívit Zbrašovské aragonitové jeskyně, které vznikly působením teplické přírodní minerální uhličité vody, a vstup do nich se nachází nedaleko Lázeňského domu Moravan.

Ubytování Moravan

Vybavení pokojů standard plus: pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, lednice, TV, župany, uzamykatelná zásuvka, WiFi internet zdarma.

Wellness a procedury

Najdete zde léčebné a relaxační procedury jako uhličité koupele, kyslíkovou terapii, EKG, biolampy, cvičnou ergometrii, zátěžovou ergometrii, inhalaci, elektroléčbu, magnetoterapii, podvodní masáže, parafín, individuální tělocvik a mnoho dalších léčebných kúr.

Pro relaxaci je klientům k dispozici rehabilitační bazén a finská sauna. Wellness centrum, které nabízí whirlpool, několik druhů saun a občerstvení u mokrého baru. Z doplňkových služeb může sanatorium nabídnout Vacushape - přístroj na cílené spalování tuků v problémových partiích, kosmetiku, pedikúru, půjčování cyklistických kol, stolní tenis, šachy. Další služby jako je kadeřnictví, solarium, fitcentrum a polárium nabízí jiná lázeňská sanatoria v areálu lázní. 

Parkování

Přímo u LD Moravan jsou k dispozici parkovací místa za poplatek. Klient zaplatí za parkovací kartu/klíč vratnou kauci ve výši 200 Kč.

Pobyty s plnou penzí začínají večeří a končí poslední den obědem. Pokoje jsou k dispozici do 12 hodin.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace