Lázně Třeboň - wellness pobyty, víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 2 655 Kč do 10 720

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Třeboň leží v jižních Čechách proslulých rybníky a vodními plochami. Třeboň je krásné historické město s pěkným náměstím a rybníkem Svět na jeho okraji. Lázně byly založeny v roce 1883, kdy byl ve městě založen první lázeňský dům a začaly se využívat léčivé vlastnosti slatiny.

Třeboň je ideálním výchozím bodem pro aktivní dovolenou. V okolí je mnoho možností k výletům. Navštívit můžete Jindřichův Hradec, Hlubokou, České Budějovice. Do okolí se můžete projíždět na kole, protože je zde krásná rovinka. Dovolenou si zde užijí jak sportovci tak i milovníci kultury a historie. Určitě se zde nebudete nudit v žádném ročním období. Pestré programy různých žánrů jsou pro Vás připravovány celoročně a rozsah nabízených služeb pro turisty, návštěvníky se neustále zvyšuje. Ke svému pobytu si zde můžete zvolit ze tří zcela rozdílných hotelů, buď se můžete ubytovat v centru dění na náměstí v hotelu Zlatá Hvězda, nebo kousek za branami města v Design hotelu RomantiCK, případně v klidné části města v Garni hotelu Třeboň. Všechny hotely nabízí pobytové balíčky s wellness pobyty a jiné typy pobytů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace