Lázně Bělohrad - lázeňské pobyty, wellness pobyty

Lázně Bělohrad jsou známe české lázně ležící ve východních Čechách. Jejich vznik se datuje více než 125 let zpět a za tu dobu si lázně získaly dobré jméno. Lázně jsou zasazeny do krásné přírody lázeňského parku, kde v klidné části města jsou umístěny původní lázeňské hotely i moderní hotel Spa resort Tree of Life.

Specializací je slatinna a to je také nejvyhledávanější typ procedury lázeňskými hosty. Díky dlouhé tradici jsou nabízené léčebné i wellness procedury na vynikající úrovní a každá procedura, kterou si zde dopřejete Vám udělá dobře. Hlavní balneo centrum, bazén, sauny i restaurace jsou v budově hotelu Grand. Nicméně z ostatních hotelů Anna Marie a Janeček se do společných prostor dostanete pohodlně krytými nadzemními chodbami, ktere jsou v chladnějších dnech vyhřívané. Tudíž o komfort pobytu je postaráno po všech stránkách. Vzhledem k výše uvedené skutečnosti a stejnému vybavení pokojů na všech třech hlavních budovách je jedno jakou z nich si k Vašemu pobytu vyberete.

Další možností pobytu je moderní Spa resort Tree of Life, kde naleznete skoro až luxusní služby. Ubytování je zajištěno na prostorných, klimatizovaných pokojích, ve většině i s balkónem. Přímo v hotelu je restaurace, bazén, ale i saunové centrum a rozsáhlé balneo pro potřeby procedur. Všechny hotely nabízejí více typů pobytových balíčků od lázeňských pobytu až po kratší víkendové pobyty.

Zvolte cenu

od 3 850 Kč do 24 430

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace