Lázně Mšené - lázeňské pobyty, víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 5 180 Kč do 13 270

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Mšené jsou malé lázně nacházející se nedaleko Prahy a byly založeny v roce 1796. Slatinné lázně úspěšně léčí zejména nemoci pohybového ústrojí, v novodobé historii se zde lečí záněty nervů a pooperační stavy. Sedm lázeňských pavilonů je zasazeno do krásného údolí Mšenského potoka, který obklopuje rozsáhlý romantický park s rybníkem.

Všechny lázeňské vily i ostatní budovy jsou umístěny v klidném lázeňském parku, který vybízí k příjemným procházkám a odpočívání na lavičkách. Ubytování je zajištěno na sedmi lázeňských vilách a mezi klienty nejoblíbenější patří Vila Blaník, Vila Říp a Vila Kyselka. Všechny lázeňské budovy nabízí srovnatelné ubytování a lázně se je snaží neustále vylepšovat a zkvalitňovat tak komfort služeb. Díky své poloze jsou lázně velmi oblíbené klienty ze středních Čech. Možná i právě díky menší velikosti lázní a osobnímu přístupu personálu se hosté rádi vrací a tráví zde své každoroční dovolené. Lázně Mšené se zaměřují na lázeňské pobyty, pobyty pro seniory, ale i kratší víkendové pobyty např. se specializací na léčebné konopí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace