Lázeňský hotel Pawlik****, Františkovy Lázně

nabízí luxusní ubytování s lázeňskými službami v zeleni lázeňského parku ve Františkových Lázních. Již při pohledu na tento rozlehlý komplex se Vám zatají dech. Propojením dvou budov, Pawlik a Isis s Aquaforem - světem vody a relaxace, Fitforem - fitness & wellness centrem a Císařskými lázněmi vzniklo něco úžasného.

Ubytování Lázeňský hotel Pawlik

Hotel nabízí ubytování ve 143 jednolůžkových pokojích, 123 dvoulůžkových pokojích, 3 apartmá a v 1 exkluzivní apartmá Aquaforum.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně hotelového ubytování. Polopenzi anebo plnou penzi lze dokoupit. Výtečná strava je podávána formou bohatého bufé. Hotel disponuje kavárnou a barem, pořádá taneční večery, které v teplých měsících probíhají na letní terase.

Wellness a volný čas

Kvalifikovaný personál se o Vás postará. Hotel nabízí procedury lázeňské i wellness. Z procedur hosté mají na výběr např. z různých typů masáží, dále rašelinový obklad, parafínový zábal, oxygenoterapie, manuální lymfodrenáž, elektroléčba. Další léčebné procedury jsou dostupné v centrálních balneoprovozech. Hotel se soustředí na nemoci srdce a oběhového ústrojí, nemoci pohybového ústrojí, nemoci gynekologické včetně neplodnosti a na následnou onkologickou péči. V Isisu jsou k dispozici služby kadeřníka, kosmetičky a pedikérky. Parkovaní před komplexem nebo na blízkých parkovištích.

Lázeňský hotel Pawlik je skvělé místo pro relaxaci a wellness.

Zvolte cenu

od 5 640 Kč do 15 750

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace