Lázeňský dům Balnea****, Lázně Slatinice

je součástí lázeňského komplexu Lázní Slatinice u Olomouce. Lázeňský dům Balnea je vzdálen cca 200m od LD Mánes a jen pár metrů od naučné Mánesovy stezky do Čech pod Kosířem, která vede skrze kouzelný přírodní park Velký Kosíř. Lázeňský dům byl pro velký zájem v roce 2014 rozšířen. 

Ubytování Lázeňský dům Balnea

Na recepci ve vstupní hale je možné objednat procedury či zakoupit drobné zboží. V objektu je 94 lůžek (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím + 4 apartmány), restaurace pro 94 hostů, bar s 12-15 místy, letní terasu s 30 lehátky. Ubytovaným hostům je k dispozici sál pro skupinové cvičení s kapacitou 15-20 osob vybavený žíněnkami a stroji pro fitness a další 2 místnosti pro individuální cvičení, dále pak bazén 12x7m napuštěný sirnou vodou, whirlpool, 4 vany celotělové + 1 vana pro podvodní masáže + 3 vany pro podvodní masáže končetin. Další procedury je možné absolvovat na LD Mánes a LD Morava. Všem hostům slouží výtah nejen do jednotlivých pater, ale i do suterénu, kde se nachází bazén a whirlpool.

Stravování

Stravovací služby jsou na vysoké úrovni a hostům jsou nabízena chutná, pestrá a zdravotně vyvážená jídla. V nabídce je samozřejmě také dietní strava. 

Wellness a procedury

V nabídce lázní je více než 100 procedur, které probíhají v lázeňské historické budově Morava a lázeňských domech Balnea a Mánes

Parkování

Parkování na přilehlém parkovišti zdarma.

V případě pobytu s plnou penzí začíná stravování obědem a končí snídaní.

Zvolte cenu

od 5 060 Kč do 11 740

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace