Hotel Vyhlídka****, Náchod

Zvolte cenu

od 3 990 Kč do 10 990

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

poskytuje komfortní ubytování v pokojích, jenž uspokojí i náročného zákazníka. Resort disponuje zahradní restaurací či prostornou zahradou, kde najdete 18 jamkové hřiště na minigolf. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu a bezdrátové připojení k internetu v celém hotelovém objektu i na zahrádce u restaurace.

Hotel je ideálním místem pro romantickou dovolenou pro páry nebo pro pár dnů dokonalého odpočinku s přáteli. Pro svou polohu je ideálním útočištěm při cestách do blízkého Polska, Orlických hor, Kladského pomezí, Broumovska, ale i Krkonoš. Hotel Vyhlídka se zaměřuje především na relaxační a odpočinkové pobyty pro páry všech věkových kategorií.

Ubytování

Hotel Vyhlídka disponuje 13 dvoulůžkovými, 2 třílůžkovými a 2 čtyřlůžkovými pokoji. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a jsou vybaveny televizí, trezorem, kávovarem, minibarem, psacím stolem a koutkem k relaxaci. Samozřejmostí jsou kvalitní lůžkoviny, ručníky, župany a přírodní kosmetika od české firmy Manufaktura. WiFi je dostupná v celém hotelovém komplexu kromě wellness. Všechny pokoje jsou stejně jako celý hotel nekuřácké.

Restaurace a gastronomie

Les, pole, louka … v hotelu čerpají z toho, co příroda nabízí. Návrat ke kořenům a kvalitním surovinám, to vše Vám chtějí nabídnout. Kuchaři připravují jídla s veškerou pečlivostí, a protože svoji práci milují, věříme, že budete spokojeni. Připravovány jsou tradiční speciality české i mezinárodní kuchyně, či čerstvé domácí dezerty.

Wellness a vnitřní bazén

Wellness centrum je pro hosty plně k dispozici po celou dobu pobytu, aby se cítili dobře a odjížděli plni energie a s pocitem klidu i pohody. Zaplavat si můžete v bazénu se slanou vodou a protiproudem. Prohřát tělo zase ve finské sauně.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace