Hotel Vyhlídka ****, Janské Lázně

je krásný horský wellness hotel v centru Janských Lázní, který je po kompletní rekonstrukci a jeho vybavení i služby jsou ideální pro krásnou dovolenou. V hotelu je k dispozici bazén i wellness s vířivkou a saunami.

Ubytování

Ubytování je zajištěno na dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, dále rodinném pokoji a na apartmá junior. Standard vybavení je na úrovní 4* a samozřejmostí jsou antialergické polštáře v různých velikostech, varný set, plazmová televize, kosmetika řady Verveine, hygienické doplňky, fén, trezor, župany a pantofle.

Restaurace Vyhlídka

Pod vedením šéfkuchaře Martina Duchoně nabízí moderní české a mezinárodní pokrmy, připravené z lokálních surovin nejvyšší kvality a útulný interiér navržený designovým studiem INIGO. Kapacitu restaurace pro 45 osob rozšiřuje v létě slunná venkovní terasa, kde si můžete užít příjemné posezení s dobrým jídlem i pitím až do noci.

Jídelní lístek je založen na sezónní speciální nabídce, ve které jsou každý týden různé pokrmy z toho, co právě roste a je v daném období to nejlepší pro Vaše tělo.

Wellness a bazén

V hotelu doporučujeme navštívit krásný bazén a masážní kruhový whirlpool. Pocit výborné relaxace navozuje i krásný výhled do okolí přes prosklené stěny. Pro hosty je na hotelu i finská sauna a infrasauna.

Parkování

Zaparkovat automobil je možné na hotelovém parkovišti.

Zvolte cenu

od 3 350 Kč do 3 350

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace