Hotel San Remo****, Mariánské Lázně

se nachází v klidné části Mariánských Lázní, cca 20 minut pěší chůze od hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Hotel je obklopen zelení, jejíž součásti je i vlastní malebná zahrada se zahradním altánkem a jezírkem.

Nově pitná kúra přímo v hotelu - 2 nové unikátní minerální prameny - Augustinův pramen & pramen Edward VII.

Ubytování v útulně zařízených pokojích, výborná kuchyně, léčebné i wellness procedury pod jednou střechou, volný vstup do relaxačního centra s bazénem, whirlpoolem a parní lázní v ceně pobytu - to vše Vás čeká v hotelu San Remo, mariánskolázeňské oáze klidu a pohody. K příjemné rodinné atmosféře dále přispívá společenská místnost s knihovnou, akváriem a krbem.

Kromě relaxačních wellness balíčků a klasických léčebných pobytů nabízí San Remo i možnost rezervace tee time na golfových hřištích karlovarského kraje, přičemž na každém z hřišť je hotelovým hostům poskytována sleva až do výše 20 %. Milovníci sportu si mohou zahrát tenis na kurtech, které se nacházejí naproti hotelu. Ostatní „hráči" mohou klidnou atmosféru pobytu rozvířit v mariánskolázeňském kasinu (rovněž naproti hotelu).

Ubytování Hotel San Remo

V hotelu San Remo Vás čekají útulně zařízené pokoje následujících typů:jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj a třílůžkový pokoj. Pokoje jsou kompletně zrekonstruované, k dispozici je bezplatné internetové připojení (WiFi).Pro handicapované je k dispozici bezbariérový pokoj, rodiny s dětmi mohou využít vzájemně propojené pokoje.

Restaurace

Hotel San Remo Vám nabízí pobyty se snídaní, polopenzí či plnou  penzí. Snídaně probíhají formou bufetu s koutkem zdravé výživy, rovněž večeře jsou v bufetové formě - kromě sobot, kdy je servírováno slavnostní tříchodové menu vč. aperitivu. V případě plné penze si oběd vyberete z obědového menu.

Nabízena je i možnost dietního stravování. Při závažných onemocněních (selhávání ledvin, resekce žaludku) či jiných specifických požadavcích na dietní stravování bude na základě konzultace s hotelovým lékařem sestaven speciální jídelníček (stravování formou servírovaného menu). Požadavek na dietní stravování je nutné hlásit předem, tj. při objednávce pobytu.

Hotelová restaurace nabízí rovněž výběr minutkových jídel, pohárů a zákusků. V případě pěkného počasí se nabízí možnost posezení na přilehlé letní terase.

Relaxační centrum

Dopřejte si chvilku odpočinku v hotelovém relaxačním centru! Všichni hosté mají možnost zdarma využívat bazén s protiproudem a masážním vodopádem, whirlpool a finskou saunu po celou dobu pobytu. Saunu je možné využít denně mezi 16:00 a 21:00 hodinou - po předchozí domluvě s recepcí.

Služby pro hosty

  • volný vstup do hotelového relaxačního centra (bazén s protiproudem a masážním vodopádem, sauna, whirlpool) po celou dobu pobytu
  • připojení k internetu zdarma (WiFi v hale a od července 2012 také na pokojích či e-koutek)
  • možnost parkování u hotelu (omezený počet míst)
  • možnost pobytu s domácím mazlíčkem (za poplatek)
  • dětské postýlky a židličky na vyžádání
  • možnost využít hotelový transfer (letiště - hotel - letiště)
  • pro ubytované slevy na green fee na vybraných hřištích karlovarského kraje
  • informační a poradenský servis

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace