Hotel Palcát ***, Tábor

se nachází v blízkosti historického centra města Tábor. Interiéry hotelu jsou zhotovené v moderním a elegantním stylu s precizností v každém detailu. Hotel je výjimečný svou bohatou nabídkou služeb, jako je nové moderní wellness & spa centrum, masáže, kosmetika, dále bowlingové centrum, hudební klub a nechybí ani špičková kuchyně vyhlášené restaurace Illusion vedená špičkovým týmem kuchařů.

Tábor je město na jihu Čech na řece Lužnici. Je po Českých Budějovicích druhým největším městem v Jihočeském kraji. Město, jehož centrum je památkovou rezervací, je významným centrem turistického ruchu. Lákadlem pro návštěvníky je zejména historie husitského hnutí.

Ubytování Hotel Palcát

Hotel Palcát disponuje 137 lůžky v 67 pokojích. Jedná se o velice konfortní ubytování v centru města Tábor s možností ubytovat větší skupiny. Cena za pokoj zahrnuje bohaté snídaňové menu v hotelové restauraci, připojení k internetu a městský poplatek.

Pokoje jsou vybaveny:

  • vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou
  • LCD televizí se satelitním příjmem
  • wifi připojením k internetu
  • telefonem

Stravování

Ke stravování hotelových hostů slouží centrální hotelová, nově zrekonstruovaná restaurace vhodná jak pro seriozní pracovní večeře, tak pro neformální posezení s přáteli či rodinou. Kapacita restaurace je 70 míst, otevřena je denně od 7 do 22 hodin. Nabízí pochoutky domácí i mezinárodní kuchyně, příjemné posezení a velký výběr moravských i světových vín. Od jara do podzimu je v provozu letní terasa s možností grilování, oblíbený a často žádaný je cateringový servis na akce pořádané mimo hotelové prostory.

Snídaně pro hotelové hosty se podávají v době od 7 do 10 hodin. Umění zdejších kuchařů vyniká nejen výběrem těch nejkvalitnějších surovin, ale i všudypřítomnou snahou splnit očekávání náročných hostů. Bohatě a vkusně připravené rauty jsou  specialitou kuchařů naší kuchyně.

Ve 2. nadzemním podlaží hotelu je pro vás připravena čínská restaurace s origiální asijskou kuchyní. Restaurace má skvělou pověst a získala mnohá ocenění,  o čemž svědčí i její velká návštěvnost. Velmi oblíbené jsou kuřecí a kachní pochoutky připravené na různé způsoby, ostrá pikantní polévka nebo opékané čínské nudle.

Wellness 

V červnu 2013 bylo v hotelu Palcát v Táboře otevřené nové wellness & spa centrum. Odpočiňte si v oáze klidu a využijte například finskou či parní saunu, ochlazovací bazén, ledovou tříšť, whirlpool nebo Kneippův chodník. Můžete se nechat hýčkat pod rukami profesionálních masérů, kteří Vám nabídnou různé typy masáží od sportovních, přes relaxační až po exklusivní.

Hotelové služby

Při pobytu v hotelu můžete využít velmi rozmanitou nabídku restaurací, barů a provozů určených pro relaxaci. Součástí hotelového komplexu je luxusně zařízená nekuřácká restaurace, čínská restaurace, lobby bar, hudební klub, kasino a bowlingové centrum. Přímo v hotelu najdete kadeřnictví, kosmetiku a masážní studio. Součástí hotelu je moderní wellness centrum, kde najdete relax a odpočinek po namáhavém dni.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace