Hotel Krakonoš ***+, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 3 120 Kč do 11 190

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

nabízí hotelové ubytování s možností kompletní lázeňské péče přímo v hotelu, bazén, mikroklimatická solná jeskyně, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, kosmetika. Nachází se v klidném prostředí nad městem Mariánské Lázně a nabízí 86 pokojů (78/2, 5 apartmanů, 2/1 bezbariérového typu) se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem.

Hotel Krakonoš ****

Hotel  má ideální polohu pro rodinnou rekreaci, ozdravných pobytů dětí školního a předškolního věku, k provozování různých sportovních aktivit. Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie. Množství lesů v nedalekém okolí uspokojí i Ty nejnáročnější sběratele hub.

Hotelová kuchyně nabízí výborná česká jídla, včetně různých specialit. Jídla jsou podávána v prostorné restauraci se 110 místy, kterou lze rozšířit o přilehlý salonek až na 170 míst. V létě je součástí restaurace i příjemná venkovní terasa s kapacitou 40 míst skýtající odpočinek a klid s originálním výhledem do sochařského pohádkového ráje. Lobby Bar slouží k odpolednímu a večernímu posezení hostí.

Hotel Krakonoš Vás uvítá v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra.

Tzv. pohádkový sochařský ráj, kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, u kterého se pravidelně konají vánoční koncerty. Každoročně zde probíhají "Svatováclavské slavnosti" ke dni české státnosti dne 26. září. Mariánské Lázně jsou městem v parcích a lesích, kde pramení léčivé minerální prameny. Architektura konce 19. století dodává městu nostalgicky elegantní ráz. Mariánské Lázně mají poměrně bohatý kulturní život, s možností návštěv různých kulturních akcí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace