Hotel Kopanice ****, Morava

leží na Moravě a nabízí ubytování v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Hotel je vhodný pro celoroční dovolenou pro rodiny s dětmi, seniory, ale také pro aktivní sportovce. Vzhledem ke své poloze je hotel oblíben kvůli okolní nedotčené přírodě a nádherným výhledem okolní zalesněné kopce.

Hotel Kopanice se nachází uprostřed pomyslného trojúhelníku měst - Uherské Hradiště, Luhačovice, Trenčín a je dopravně velmi dobře dostupný (Brno 100 km, Zlín 50 km, Trenčín 25 km). Jedná se o nově otevřený hotel, vybaven vlastním wellness centrem. Využijte možnosti strávit dovolenou nebo víkendový relaxační pobyt zde v klidném, čistém prostředí a v naprostém soukromí.

Pro aktivní trávení volného času jsou zde široké možnosti cyklovýletů a pěších túr do nejbližšího okolí. Strategická poloha vybízí rovněž k výletům na nedaleké Slovensko.

Hotel Kopanice

Komfortní ubytování v útulných pokojích s výhledem na nádhernou krajinu Bílých Karpat. Všechny pokoje i suity jsou nekuřácké.

Vybavení pokojů: moderní zařízení, koupelna se sprchou a WC, fén, župan, přezůvky, LCD televizor, telefon, minibar, pokojový trezor, přípojka k internetu.

Hotelovým hostům je k dispozici wellness centrum od 7:00 do 22:00 hod. Každý host má v pokoji k dispozici župan a hotelové přezůvky, takže nemusí používat šatny ve wellness, ale v županu přejde přímo ze svého pokoje do výtahu, který ho sveze do prvního podzemního podlaží, kde je umístěno wellness. Zde ve wellness recepci obdrží každý host osušku a zde je také zajištěn pitný režim. Ve wellness centru je Vám k dispozici: relaxační bazén, whirpool, relaxační zimní zahrada, sauna, kneippův chodník a fitness.

Pro děti se nachází u hotelové restaurace vybavený dětský koutek, na hotelové zahradě nové venkovní dětské hřiště (pískoviště, domeček se skluzavkami, houpačky, průlezky) a v restauraci k dispozici dětské jídelní židličky. K zapůjčení za poplatek jsou k dispozici 2 dětské postýlky a dětský sportovní kočárek I´coo Photon 4. Stolní hry pro děti i dospělé jsou k dispozici v čítárně. 

Zvolte cenu

od 2 290 Kč do 7 490

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace