Hotel Galatea****, Mladá Boleslav

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je obklopený zelení, tvoří sluncem zalévanou oázu klidu na jižním svahu Kosmonos s výhledem na Mladou Boleslav. Hotel oslovuje své návštěvníky širokou škálou vzájemně se doplňujících služeb. Hotelová kapacita je 50 lůžek. V hotelové restauraci, či na malé letní terase můžete denně vychutnat kulinářské skvosty české, krajové i mezinárodní kuchyně. V letních měsících hotel upoutá velkou letní terasou, grilovištěm a posezením nad vlnami hotelového rybníku. Pít tekuté slunce a vdechovat atmosféru vinného sklípku můžete v hotelové vinárně. Úroveň a rozsah služeb hotelu Galatea je plně srovnatelná s kvalitními hotely v Praze. Hotel Galatea Mladá Boleslav patří mezi luxusní hotely středočeského kraje. Nedílnou součástí hotelu je velkokapacitní parkoviště a hotelové garáže.


Ubytování Hotel Galatea

Vybavení pokoje: manželské lůžko 200 x 200 cm s možností přistýlky nebo postýlky, televize se satelitním přijímačem, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, minibar, trezor, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou, vysoušeč vlasů, kosmetická sada, u některých pokojů balkon s výhledem do hotelového parku a na Mladou Boleslav.


Restaurace Galatea

Restauraci GALATEA si jistě zamilujete a vzpomínky na Vaše kulinářské zážitky budou opakovaně ožívat ve Vaší mysli a svádět Vás k dalším návštěvám. Používány jsou kvalitní čerstvé suroviny: čerstvé ryby a maso, sezónní zelenina  a bylinky ze zahrádky. Pokrmy jsou servírovány v moderní a odlehčené formě.


Relaxace

Relaxace je jednou ze základních podmínek regenerace sil a vysoké kvality Vašeho života. Starověké kultury nám zanechaly klasickou relaxaci, a my z ní vycházíme, nicméně používáme především relaxace vybudované na nejnovějších principech. Relaxace značí uvolnění, odstranění napětí všeho druhu z našeho těla i duše. Hluboká relaxace se většinou označuje jako meditace. Relaxaci musí vždy předcházet fáze tělesného a duševního klidu.
V Galatee jsou relaxační pobyty velmi populární. Doporučujeme je všem, kteří hledají zklidnění, psychickou úlevu, zastavení se. Pokud máte na odpočinek jenom 2 dny, využijte program "víkendový relaxační pobyt" nebo-li relaxační víkend.
Přemýšleli jste někdy o stylu Vašeho života? Plánujete jeho změnu k lepšímu? Základní podmínkou je harmonické vyvážení těla a duše. Tak neváhejte, a začněte hned využitím nabídky na wellness pobyty. Masáže a další procedury Vám poskytne relaxační centrum, jehož součástí je i sauna a ricochet.


Rehabilitace

Hotel Galatea nabízí kromě relaxačního centra i malé hotelové lázně. V nabídce jsou samoplátecké a preventivní programy, wellness pobyty a léčebné relaxační pobyty. Lázeňská péče je zaměřena především na léčbu pohybového aparátu. Malé lázně zaručují osobní přístup, slouží lázeňským i hotelovým hostům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace