Hotel Antonie****superior, Frýdlant v Čechách

Zvolte cenu

od 4 368 Kč do 8 070

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je zbrusu nový Hotel Antonie se zřetelnými rysy funkcionalismu posíleného o technologie 21. století. Hotel nabízí ubytovací, restaurační, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí pod jednou střechou. Celý hotel je nekuřácký, včetně hotelové terasy, která je „součástí“ restaurace. Hotel netoleruje ani elektronické cigarety.

Ubytování Hotel Antonie****

Komplex je ojedinělý, co do šíře nabízených služeb, je koncipován, jako komorní zařízení s ubytovací kapacitou pouhých 46 osob ve dvoulůžkových pokojích.

Wellness hotel Antonie v Jizerských horách bohatě splňuje mezinárodní klasifikaci **** superior standardu. Hotel disponuje celkem 23 komfortními pokoji, které jsou individuálně designované a ve standardu 4 hvězdy superior. 

Restaurace

Restaurace v prvním podlaží hotelu je panoramaticky prosklená a láká svým celoročním výhledem na hřebeny Jizerských hor a frýdlantské údolí s dominujícím zámkem. Za pěkného počasí se nabízí posezení na velkorysé restaurační terase.

Restaurace si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností. Vždy a u každého jídla víme z jakých surovin a z jakých zdrojů je připravováno.

Stravovací koncept mezinárodní moderní kuchyně se přizpůsobí vašim požadavkům, najdete zde jak regionální, tak sezónní speciality. 

Spa & Wellness

Již řecká a římská kultura zakládala péči o zdraví na úzkém kontaktu člověka s příjemným prostředím spojeným s vodou (Sanus Per Aquam). Antonie Spa Concept má řadu prvků klasických římských lázní. Ať už se jedná o obklady a dlažby z pravých kamenných italských mozaik či originální římské parní lázně (caldarium) nebo odpočinkové zóny (respirium).

K péči o zdravé tělo i ducha přispívá: vertikální turbosolárium, finská sauna, infra sauna, whirpool, plavecký bazén, ochlazovací bazének, venkovní eko koupací jezírko s 20 metrovou plaveckou dráhou, pečlivě udržované travnaté odpočinkové plochy.

Sport Concept

V budově hotelu se skrývá, na výšku dvou běžných pater, multifunkční sportovní sál s pohyblivou dělící přepážkou. Jejím umístěním ve středu sálu vznikají dva evropskou squashovou asociací certifikované squashové kurty, odsunutím přepážky vzniká sportovní hala s možností využití jako badmintonové hřiště nebo hřiště na různé míčové hry a samozřejmě společná cvičení jóga, power jóga, aerobic, zumba, pilates...či jako tělocvična pro jakékoliv sportovní vyžití.

Fitness room je vybaven exkluzivními kardio a posilovacími stroji. V letním období je možnost využít tenisový kurt s umělou antukou a multifunkční hřiště.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace