Hotel Agricola Sport & Wellness Centre****, Mariánské Lázně

je jedinečný svojí polohou, zařízením a rozsáhlým venkovním resortem umožňuje řadu outdoorových aktivit. Prostředí, ve kterém se hotel nachází samo vybízí k vycházkám a rekreační turistice.

Ubytování Hotel Agricola Sport & Wellness Centre

Wellness hotel Agricola poskytuje komfortní ubytování. Celkem nabízí ubytování v 97 pokojích, z toho 12 jednolůžkových, 60 dvoulůžkových, 17 apartmá a 8 apartmá de luxe. Všechny pokoje jsou moderně a účelně vybaveny satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, prostornou koupelnou, na některých pokojích je Wi-fi.

Apartmány jsou vybaveny minibarem, trezorem, komfortním nábytkem, luxusní koupelnou s hydro-masážní vanou a v apartmá de luxe i samostatným sprchovým koutem.

Stravování

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre podává snídaně formou švédských stolů. Polopenze se podává výběrem z menu s možností konzumace a´ la carte. Menu jsou rozmanitá a zahrnují také výběr vegetariánských pokrmů. Hotelová restaurace zajišťuje speciality české i mezinárodní kuchyně s bohatým výběrem moravských vín. Hosté mají možnost využít příjemné prostředí venkovní vinárny s útulným posezením na otevřené terase. Vinárna v pondělí a úterý uzavřena.

Letní veřejné akce v hotelu Agricola:

  • každý týden ve čtvrtek tradiční grilování
  • sudé úterý taneční večery
  • liché úterý koncert "Singende Geigen"

Služby, sport a relaxace

Lázeňské služby pod dohledem profesionálního personálu a lékařů:

  • lázeňská léčba - elektroléčba, ultrazvuk, magnetotherapie, biolampa, diadynamik, solux, individuální inhalace a léčba kyslíkem, plynové injekce
  • lázeňské procedury - slatinné a parafínové zábaly, vodoléčba, podvodní masáže, řada koupelí
  • wellness a rekondiční pobyty - masáže, léčebný tělocvik, cvičení

Sportovní využití a relaxace:

  • vnitřní vyhřívaný bazén, saunu, stolní tenis, venkovní tenisové kurty, minigolf, petangue, hřiště, venkovní šachy, pískoviště a houpačky pro děti
  • manikúra, pedikúra, depilace a kadeřnický salon

Hotel je ideální místo pro wellness, spa a rekreační pobyty. Budova nabízí osvědčené lázeňské relaxační, rekondiční a rekreační pobyty pro rodiny s dětmi a seniory, ale také relaxační víkendové pobyty v Mariánských Lázních pro ženy a managery k odpočinku a regeneraci organismu.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace