Grandhotel Pacifik ****, Mariánské Lázně

je historická dominanta Hlavní třídy z roku 1905 s jedinečnou atmosférou a úchvatným výhledem na centrum lázeňské čtvrti a kolonádu se Zpívající fontánou. Vlastní minerální pramen přímo v hotelu.

Ubytování Grandhotel Pacifik

Hostům je poskytováno komfortní ubytování v 95 pokojích kategorie Superior Plus a Superior, které jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, TV, minibarem, sejfem, telefonem, připojením k internetu, fénem a koupacím pláštěm. 7 apartmá s oddělenými pokoji. Všechny společné prostory pro hosty jsou automaticky klimatizovány.

Multifunkční salonek s konferenčím vybavením v atraktivním stylu lodní kabiny, knihovna s televizí.

Stravování

Snídaně a večeře jsou hostům podávány formou bufetu v restauraci Primavera. Obědy jsou servírované, volba menu, salátový bufet. Nabídka jídel české a mezinárodní kuchyně, dietní jídla na přání. Á la carte restaurant.

V lobby baru si hosté příjemně posedí. Nabízeny jsou zde nápoje a lehké občerstvení.

Wellness

Grandhotel Pacifik má profesionální tým lékařů a moderně vybavená léčebná oddělení, kde je možné absolvovat komplexní lázeňskou léčbu. K dispozici je vodoléčba, rehabilitace, různé druhy masáží, Kneippova terapie a další široké spektrum léčebných procedur využívající i nejmodernější léčebné metody.

Dále se zde nachází bazén s masážními tryskami a vířivými proudy, tropická sprcha, sauna, sanarium, koupele, masáže, solárium, kosmetika, kadeřnictví, laser centrum Asklepion.

Zvolte cenu

od 5 000 Kč do 16 730

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace