Golf & Spa Resort Cihelny ****, Karlovy Vary

Zvolte cenu

od 5 345 Kč do 5 745

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je místo, kde bude Váš čas plynou úplně jinak. Nechte starosti doma a užijte si rozmazlování a relax v krásném prostředí. Resort je zasazen do nádherné krajiny, nabízí nadstandardní ubytování, zázemí wellness, bazén, sauny, výborné jídlo a hlavně pozorný personál. Užijte si absolutní klid a servis vynikajícího hotelu s golfovým hřištěm.

Ubytování

Resort nabízí celkem čtyři typy pokojů, economy, superior, junior suite a queen suite. V pokojích najdete vše, co ke svému pohodlí potřebujete a to koupelnu s WC a sprchou, šatní stěnu a noční stolek, LCD televizi se satelitními kanály, minibar, trezor i fén a toaletní potřeby včetně županů a pantoflí.

Restaurace

V místní restauraci můžete strávit příjemné odpoledne u kávy se svými přáteli nebo romantický večer s partnerem či partnerkou u lahve vybraného vína. Můžete zde ochutnat speciality z české i mezinárodní kuchyně. Za pěkného počasí je pro vás otevřená terasa s fantastickým výhledem na golfové hřiště.

Wellness a bazén

Hotelové wellness je velkoryse pojaté a disponuje 11metrovým bazénem, jacuzzi, součástí Spa Academy je i saunový svět s laconiem, finská, parní a bylinková sauna a také malé fitness. Načerpat energii lze v klidné relaxační zóně nebo na slunečné terase s výhledem na tichý Slavkovský les.

Parkování

V ceně pobytu je parkování vozidla zdarma na hotelovém parkovišti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace