Amande Wine Wellness Hotel ****, Hustopeče

se nachází v srdci jižní Moravy, v okrese Břeclav. Hotel je zajímavý svým architektonickým komplexem budov. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta T.G. Masaryka.


Ubytování Amande Wine Wellness Hotel

Hotel disponuje 57 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, z nichž je většina klimatizovaných. V celé budově je možnost bezplatného využití bezdrátového Wi-Fi připojení na internet. Celková kapacita hotelu je 117 lůžek. 

Za příplatek personál vyzdobí pokoj kyticí růží/okvětními lístky nebo bude připravena láhev sektu/občerstvení na pokoji při příjezdu.


Stravování

Amande Wine Wellness Hotel nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně. V budově se nachází kavárna, nekuřácká restaurace Amande, rustikální pivnice a vinný sklípek pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem zkušeného sommeliéra. K doladění příjemné atmosféry bude hrát cimbálová muzika.

Restaurant Amande v sobě spojuje několik unikátních konceptů, které poskytnou vaším smyslům dokonalé zážitky. Obklopeni mandloňovými sady ze 17. století servíruje vrcholnou gastronomii jižní Moravy s prvky té francouzské. Ne každý ví, že Francouzi zanechali na jižní Moravě nesmazatelnou historickou stopu.

Pohostinné prostředí pivnice Panský dvůr má kapacitu cca 70 míst a je ideálním místem pro večerní posezení s přáteli i sledování sportovních zápasů. Vychutnávat si můžete lahodnou nabídku piv Plzeňského typu, vín moravských i francouzských a k tomu nabídku vybraných teplých i studených pokrmů.


Wellness

Wine Wellness Hustopeče je v České republice prvním zařízením, jehož hlavní doménu tvoří víno a vinné procedury. Blahodárné účinky vína jsou známé již po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.


Sport a relaxace

V nedalekém okolí hotelu je možnost využití a navštívení vinařské cyklostezky, tenisových kurtů, plavecké haly, letního aquaparku, masérských služeb a památek UNESCO.

Zvolte cenu

od 2 490 Kč do 3 745

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace