Dárkové poukazy na pobyty

10. 11. 2023

Nejjednodušší cesta jak potěšít své blízké

Vánoce tu budou dřív než si myslíte

Ač si to neradi připouštíme, tak rok nám opět utekl jako voda a Vánoce jsou za dveřmi. Svátky klidu a pohody, ale když příjde na lámání chleba a my se začínáme trápit s tím, čím obdarujeme své nejbližší, tak je to každý rok jedno velké utrpení. Co si letos tento celý proces odpustit a nechat vše na nás? Darujte k těmto Vánocům zážitek v podobě dárkového poukazu na wellness pobyt. Věřte nám, že úspěch je zaručen. Možností máte hned několik, dárkový poukaz do konkrétního hotelu na předem daný pobytový balíček z nabídky www.milujemewellness.cz, kdy můžete zvolit pevné datum pobytu nebo dárkový poukaz zakoupit s otevřeným termínem, což znamená, že si termín pobytu následně vybere obdarovaná osoba sama.

Dárkové poukazy na wellness pobyty

Dárkový poukaz na finanční hodnotu je ideální volbou

Další velice oblíbenou varianout jsou dárkové poukazy na finanční hodnotu, kdy je čistě na Vás v jaké cenové relaci poukaz zakoupíte. Platnost tohoto typu dárkového poukazu se neřídí dle příslušných sezón hotelů, ale je vždy platný 1 rok od data úhrady. Následně mohou obdarování vybírat libovolné pobyty z nabídky více než 170 hotelů a témeř z 1200 lázeňských a wellness pobytů. Co se podoby dárkových poukazů týče, máte na výběr ze dvou variant a to v elektronické podobě PDF na Váš email a to až do 23.12.2019. Je to tedy navíc i výborná záchrana na poslední chvílí. Druhou variantou je zaslání dárkového poukazu v hezkém dárkovém balení na Vaši adresu skrze českou poštu.

Wellness pobyty jako skvělý dárek

Lázeňské pobyty pro rodiče

A že nevíte, kam by rádi obdarovaní jeli? Dle naších dlouholetých zkušeností víme, že starší ročníky jsou stále konzervativní a davájí tak přednost klasickým lázeňským destinacím, kde vedou místa jako Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Poděbrady, které mají jednu nespornou výhodu v tom, že zpravidla nabízejí všechny služby pod jednou střechou bez potřeby opustit daný hotel či lázeňský dům. Do podvědomí širší veřejnosti se začínají dostávat čím dál tím více menší a komornější lazně jako jsou Lázně Mšené, Lázně Lednice či Janské Lázně, které nikterak nezaostávají kvalitou svých nabízených služeb za svými známějšími kolegy, ale navíc svým hostům dopřavají tolik toužený klid v lokalitách plných zeleně.

Wellness pobyty formou dárkových poukazů

Wellness pobyty pro mladé

Za to mladší klienti naplno využívají komfortu dnes velmi oblíbených wellness hotelů, kde jim ke spokojenosti během pobytu absolutně nic nechybí. Komfortní ubytování, výborná gastronomie, poskytované služby na té nejvyšší možné úrovni a především možnost relaxace v hotelovém wellness centru. Pokud však máte strach, že by došlo k situaci, kdy obdarovanému nebude daný hotel či lázně vyhovovat, tak se vůbec nic neděje, totiž v případě dárkových poukazů bez termínu není problém pobyt vyměnit za jiný v minimalní hodnotě původního poukazu.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace