Wellness resort Energetic ****, Beskydy

je oázou klidu. Hotel je zasazena do čisté valašské přírody, kde dodáte Vašemu tělu novou energii. Opravdový relax naleznete v moderním wellness centru s bazénem, whirlpoolem a saunami, exkluzivní jávské masáže Vám dodají krásu a zdraví. Váš pobyt se stane gastronomickým zážitkem, pokud navštívíte a ochutnáte tradiční valašskou kuchyni v kolibě Kordulka. Pro Váš odpočinek a příjemný pobyt jsou připraveny komfortně a moderně vybavené pokoje.

Ubytování Wellness resort Energetic

  • v kategorii komfort celkem v 54 pokojích
  • všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, ledničkou a internetovým připojením

Wellness centrum

  • Bazén, whirlpool, koupele - součástí wellness centra je vyhřívaný bazén s chrličem, whirlpool pro 4 osoby a 2 vany s vířivou, perličkovou nebo aromatickou koupelí.
  • Finská sauna, parní lázeň - nabrat nové síly a udělat něco pro své zdraví můžete ve finské sauně nebo parní lázni.
  • Masáže a zábaly - hýčkat se nechejte pod rukama profesionálů při masážích švédských, medových, shiatsu, reflexních, lymfatických, lávovými kameny ... Vaše tělo rozehřejí zábaly rašelinové nebo prohřívající polštářek - dynaterm.
  • Jávský masážní salon - luxusní kosmetickou péči a exotické masáže si můžete vychutnat v jávském masážním salonu.

  • Rybičková terapie Garra Rufa - jedná se o zcela novou, přírodní a velmi účinnou formu pedikúry. Rybičky provádějí zcela bezbolestný a nejjemnější přírodní peeling a zanechávají Vaši kůži nádherně hladkou.

  • Vibrosauna - jedná se o jedinečnou wellness terapii, která spojuje výhody několika léčebných procedur dohromady. Vibrosauna má nejen blahodárný vliv na Vaše zdraví, ale rovněž patří k pasivním metodám udržování kondice a snižování nadváhy! 

Gastronomie

Wellness resort ENERGETIC Vám nabízí k dispozici moderní hotelovou restauraci a lá carte s kapacitou 120 míst. Lobby bar s kapacitou 30 míst nabízí příjemnou atmosféru, kde můžete ochutnat širokou nabídku káv, drinků, vín a mnoho dalšího... K posezení u dobré kávy můžete využít v letních dnech terasu s výhledem na bránu Beskydských hor.

Stylová valašská koliba "KORDULKA" s kapacitou 100 míst nabízí tradiční kuchyni a gurmánské speciality. Na přání zajistí cimbálovou muziku. K dokonalému prožitku Vám obsluhující personál doporučí vynikající moravská vína.

Zvolte cenu

od 3 300 Kč do 11 719

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace