Vila Jiřinka***, Luhačovice

Zvolte cenu

od 4 200 Kč do 4 860

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je prvorepubliková vila s původním názvem „Vila Jiřinka" a nachází se v samém centru lázeňského města Luhačovice. Vila prošla v roce 2011 náročnou stavební a technologickou rekonstrukcí, jejímž výsledkem je proměna do konečné podoby architektonicky moderního a pohodového menšího wellness hotelu rodinného typu. Unikátní umístění Vily Jiřinka přímo v centru lázeňského města svou polohou ve druhé řadě domů od hlavní silnice, umožňuje svým hostům snadnou dostupnost na lázeňskou kolonádu, jakož i dostatek klidu od ruchu města pro odpočinek a relaxaci. Návštěvníci Vily Jiřinka se mohou kochat nádherným výhledem na panorama lázeňského centra, oddávat se odpočinku v luxusně vybavených pokojích, relaxovat v moderním wellness centru, využít léčivé procedury a najít oddech v solné jeskyni.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou moderně vyřešené a nadstandardně vybavené s koupelnou se sprchovým koutem osazeným masážními tryskami, WC, plazmovou TV s uhl. 107 cm, satelitním příjmem, internet Wi-fi v celém objektu zdarma, postele v bílé kůži, krásný výhled na lázeňské centrum a okolí. Výhodou ubytování je také snadná dostupnost na lázeňskou kolonádu a blízkost všech známých léčivých pramenů. Pro ubytované hosty je k dispozici kuchyňka, vybavená sporákem se sklokeramickou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.

Wellness

Ve wellness centru je umístěno moderní vertikální turbo solárium „Sun Craff Open Sky". Při opalování můžete využít luxusní solární kosmetiku, při jejímž výběru Vám obsluha poradí ten správný krém na opalování i po opalování pro Vaši pokožku. Dále je centrum vybaveno "Vacushapem", který funguje jako běžný běžecký pás s tím rozdílem, že uživatel je při chůzi uzavřen od pasu dolů v podtlakové komoře. Zvláštním rysem této komory je vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak. Tím dochází k prokrvení problematických partií a k rychlému spalování tuku. 

Solná jeskyně

V hotelu se také nachází solná jeskyně, která působí blahodárně jako prevence či podpůrná léčba při mnoha obtížích jako jsou nemoci dýchacích cest (astma, bronchitida, alergie), poruchy imunity, revmatologické nemoci a artróza, srdečně-cévní onemocnění, dermatologické nemoci (kožní alergie, lupénka atd.), stres, deprese, vyčerpání apod. Léčebné a relaxační kůry v Solné jeskyni poskytují kromě léčebného efektu i tolik potřebný odpočinek a možnost načerpat nové síly a energii.

Whirlpool

Privátní vířivý whirlpool poskytuje ničím nerušené rozjímání až pro pět osob. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet příjemný účinek hydromasáží. Součástí privátního whirlpoolu je sprchový kout a příjemné posezení, kde si můžete vychutnat občerstvení v podobě ovocné mísy či relaxovat.

Saunový svět

Ve wellness si můžete vychutnat až tři sauny pod jednou střechou, finskou saunu (teplota 85 - 95°C), bio saunu (teplota 50 - 65°C) a infra saunu ( teplota 40 - 60C ).Sauny jsou doplněny o světelnou terapii - chromoterapii. Při této terapii se v sauně pozvolna mění barevné spektrum (hvězdné nebe), což blahodárně působí na smyslové vjemy.

Parkování

Parkování je zdarma v ceně pobytu na vlastním parkovišti.

K celkové spokojenosti s návštěvou Vily Jiřinka je připraven ochotný personál, individuálním přístupem a péčí, vytvořit všem hostům během lázeňského pobytu příjemnou atmosféru s pocitem domova.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace