Vila Antoaneta***, lázně Luhačovice

Zvolte cenu

od 3 910 Kč do 16 065

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je moderní lázeňský hotel v klidné čtvrti lázní Luhačovice v blízkosti lázeňského parku a kolonády, který nabízí hostům komplexní služby pod jednou střechou, příjemné ubytování, výbornou kuchyni a širokou nabídku lázeňských a relaxačních procedur.

Moderní lázeňský komplex hotel Vila Antoaneta Luhačovice je v provozu od roku 2006 a tvoří ho tři vzájemně propojené budovy Vila Antoaneta****(pokoje 4* superior dostupné výtahem), Vila Petřín*** (pokoje 3* standard) a Vila Pernštýn*** (pokoje 3* standard).
V hotelu panuje velice příjemná rodinná atmosféra, o Vaše pohodlí pečuje přátelský a vysoce profesionální personál. Tento lázeňský hotel je vyhledáván i pro své vodní relaxační centrum a skvělou gastronomii.

Hosté si mohou vybírat z široké nabídky lázeňských, relaxačních i víkendových pobytů.

Nabídka ubytování Luhačovice:

Komplex 3 vzájemně propojených budov Vila Antoaneta ****, Vila Petřín *** a Vila Perštýn***.

Celková kapacita hotelu 87 lůžek - 32 dvoulůžkových, 19 jednolůžkových pokojů a 2 apartmá - komfortně vybavené pokoje kategorie standard a superior.

Vybavení pokojů standard:

Všechny pokoje typu standard jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, toaletou a fénem. Dále je na všech pokojích televize se satelitním příjmem signálu, telefon a lednička. Pokoje typu standard nejsou dostupné výtahem, který v budově není.

Vybavení pokojů superior: 

Pokoje typu superior jsou vybaveny stejně jako pokoje standard a navíc je na nich k dispozici trezor. Předností ubytování na těchto typech pokojů je dostupnost výtahu, proto je doporučujeme volit pro méně pohyblivé osoby.

Vybavení a služby hotelu Vila Antoaneta

  • Restaurace nabízí skvělou kuchyni s nabídkou diet a možností konzultace s nutričním terapeutem.
  • Vodní relaxační centrum - vnitřní bazén s protiproudem propojený s vnějším bazénem, whirlpool, sauna, parní lázeň, sluneční terasa.
  • Více jak 50 lázeňských, wellness a nadstandartních procedur.
  • Lékařská ordinace, zdravotnická služba.
  • Podzemní garážová stání.
  • Připojení na wifi internet v celém hotelu zdarma.

Pobyty s plnou penzí začínají obědem a končí snídaní. Oběd je podáván v rozmezí 11:30 - 14:00 hodin.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace