Spa hotel Thermal ****, lázně Karlovy Vary

Zvolte cenu

od 4 300 Kč do 18 550

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

proslulý čtyřhvězdičkový hotel v samém srdci Karlových Varů, nabízí komfortní ubytování a výbornou lázeňskou a wellness péči kombinovanou s krásným výhledem na město.

  • Jedinečná architektura
  • 273 elegantně zařízených pokojů a apartmá
  • Špičkový balneoprovoz s termální vodou
  • Wellness centrum (krytý bazén, Whirlpool, Kneipův chodník, suchá finská sauna, infrakabina, parní lázeň, kardio zóna)
  • Unikátní restaurace a Lobby bar FILM CAFÉ á la Carte
  • 320 parkovacích míst
  • Ideální místo pro Vaše obchodní i soukromé cesty
  • Vychutnejte si neobyčejnou pohostinnost a služby té nejvyšší kvality

Ubytování Spa hotel Thermal 

Spa hotel Thermal nabízí ubytování v 273 komfortně vybavených pokojích. K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje (s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky) i apartmány. V hotelu jsou 3 bezbariérové dvoulůžkové pokoje.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu/WC, telefon s přímou volbou a rádio, satelitní TV, minibar, set na přípravu kávy/čaje, trezor, fén, župan a pantofle, Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

V pokojích s balkónem Vás čeká krásný výhled na lázeňskou část Karlových Varů.

Relaxace

Využijte možnost strávit příjemné chvíle relaxací nebo aktivním odpočinkem. K dispozici Vám je Wellness centrum. Dopřejte si, vedle běžných denních aktivit, i něco prospěšného pro své zdraví. Načerpejte síly v prostředí Balneo centra. Vyberte si z pestré nabídky volně prodejných procedur - jako je: vířivá koupel, perličková koupel, podvodní masáž, klasická masáž atd.

Wellness centrum

SPA HOTEL THERMAL má moderní balneo-wellness centrum, které nabízí bydlícím hostům bezplatný vstup - vnitřní bazén, vířivou vanu Whirlpool, Kneipův chodník, suchou finskou saunu, infrakabinu, parní lázeň a kardio zónou, a to vše zdarma. Nachází v patře -2, kam se hosté pohodlně dostanou výtahem.

Bazén o rozměrech 15 x 5 metrů určený zejména pro rehabilitační a kondiční plavání za pomoci protiproudu či pro podvodní cvičení. 

Hosté mohou za poplatek využít vstup do solné jeskyně, či relaxační masáž dle výběru např. čokoládovou, s horkými kameny či medovou. 

V případě pobytu s plnou penzí začíná pobyt obědem, který se podává od 12 do 15 hodin.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace