Spa hotel Svoboda***, Mariánské Lázně

se nachází v klidném prostředí lesoparku v blízkosti Lesního pramene, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. S dependancemi Margareta, Palladio a Windsor tvoří velmi oblíbený lázeňský komplex.

Ubytování Spa hotel Svoboda

Hostům je poskytováno ubytování v 55 pokojích kategorie Komfort a Standard, které jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, televizí a telefonem. Část pokojů je vybavena také ledničkou. 4 apartmá s oddělenými pokoji. WiFi připojení na internet za poplatek. Společenská místnost pro hotelové hosty. Hotel je nekuřácký.

Dependance Margareta má 30 pokojů kategorie Standard vybavených koupelnou se sprchou, televizí a telefonem. Nachází se cca 30 m od hotelu. Stravování se podává ve Spa hotelu Svoboda.

Dependance Windsor poskytuje 29 pokojů kategorie Standard vybavených koupelnou se sprchou, televizí a telefonem. Nachází se cca 150 m od hotelu. Stravování se podává ve Spa hotelu Svoboda. Pacientům s onemocněním ledvin je k dispozici centrum dialýzy.

Dependance Palladio má 14 pokojů kategorie Standard. Nachází se cca 50 m od hotelu. Stravování se podává ve Spa hotelu Svoboda.

Stravování

Hotelová restaurace Carlton nabízí kapacitu 180 míst. Snídaně jsou hostům podávány formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované. Oběd možnost výběru ze 4 hlavních jídel a salátový bufet. Hosté si mohou vybírat z nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně nebo ze široké nabídky jídel dietních (vegetariánská, diabetická, nízkokalorická, bezlepková, ostatní diety na přání).

Wellness a volný čas

V dependanci Palladio se nachází léčebné oddělení, kde je poskytována část léčebných procedur - suché plynové koupele CO2, plynové injekce, inhalace, masáže, parafínové zábaly, ultrazvuk, elektroterapie a kryoterapie. Na ostatní léčebné procedury se dochází do lázeňských hotelů Pacifik a Centrální Lázně. V odpoledních hodinách bezplatné využití bazénů v hotelech Nové Lázně, Villa Butterfly, Pacifik a Vltava-Berounka. 

Spa hotel Svoboda je oblíben především mezi návštěvníky, kteří hledají levnější ubytování v klidném prostředí.

Zvolte cenu

od 3 480 Kč do 13 930

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace