Spa hotel Dvořák ****, Karlovy Vary

Zvolte cenu

od 3 495 Kč do 8 645

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

má výborné místo v centru lázní přímo u kolonády, kterou lemuje řeka Teplá. Hotel tvoří celkem šest krásných historických budov se secesními fasádami. Předností hotelu je jak jeho úžasná poloha, tak skutečnost, že všechny služby jsou poskytovány pod jednou střechou a přímo v hotelu naleznete i wellness centrum s vnitřním bazénem. Hotel patří pod mezinárodní hotelovou síť a to je zárukou nejvyšší možné lázeňské péče. 

Ubytování

Hotel disponuje celkem 126 pokoji od typu superior až po velkoryse řešené apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny komfortními lůžky, vlastní prostornou koupelnou a toaletou, TV se satelitním příjmem, minibarem, trezorem, fénem, ale například i klimatizací, kterou oceníte nejen v létě. Na pokojích jsou k dispozici župany a pantofle.

Restaurace

Během hotelového pobytu se můžete těšit na vynikající gastronomii. Restaurace nabízí originální českou kuchyni v kombinaci s moderními mezinárodními trendy a je otevřena každý den během snídaní, obědů i večeří. Mužete si též vychutnat skvělé nápoje, kávu či šálek čaje v Bar & Café Opera, který je pro Vás také otevřen každý den. V případě, že máte speciální dietní požadavky či pokud se chcete dostat do formy, vyzkoušejte vynikající nízkotučná a nízkokalorická jídla ze zdraví prospěšných ingrediencí.

Bazén a procedury

Přímo v hotelu můžete využívat moderní bazén, saunu, parní lázeň i fitness. Samozřejmostí je široká škála wellness a relaxačních procedur. Spa hotel Dvořák v Karlových Varech se specializuje na léčení metabolických onemocnění. V hotelu je denně lékař a jeho tým, který Vám je schopen sestavit individuální léčebný program zahrnující lázeňské procedury a dietní programy dle konkrétních potřeb. Tyto programy jsou zaměřeny především na zlepšení funkcí trávicího systému a stimulaci metabolismu. Hotel Dvořák Karlovy Vary je jediným hotelem v celé České republice, který tento program nabízí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace