Spa Hotel Děvín ***, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 2 950 Kč do 10 360

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

má v nabídce širokou škálu služeb včetně balneo provozu pod jednou střechou. Výhodou hotelu je jeho umístění v klidném prostředí lesoparku, ovšem s velmi dobrou dostupností do samotného centra města. Díky své menší velikosti se můžete těšit na rodinnou atmosféru a osobní přístup personálu. Mariánské Lázně Vás zajisté okouzlí upravenými parky, jedinečnou architekturou historického města a věhlasnými prameny s léčivými účinky.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 70 pokojů ve čtyřech typech od standardu, přes Superior a Superior Plus, až po pokoje De Luxe. Mezi standardní vybavení každého pokoje patří prostorná koupelna, komfortní nábytek, TV s plochou obrazovkou, pokojový trezor, fén a telefon. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu zdarma v celém hotelu. Plusem je, že všechny pokoje mají díky vyvýšené poloze hotelu romantický výhled na panorama Mariánských Lázní. 

Restaurace

V hotelové restauraci jsou podávány snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Obědy lze vybírat ze servírovaného menu. Jídla můžete vybírat z nabídky české a mezinárodní kuchyně, v restauraci je i salátový bar. Pokud máte dietní omezení nebo jiná přání, hotelová restaurace se Vašim požadavkům ráda přizpůsobí.

Hotelové wellness a procedury

Spa Hotel Děvín v Mariánských Lázních zajišťuje všechny typy wellness i lázeňských pobytů a je pro tyto účely dobře vybaven. V hotelu je pro hosty k dispozici wellness centrum se saunou, soláriem a kosmetickým salonem. Z procedur můžete vybírat všechny obvyklé typy masáží, zábalů a koupelí s využitím přírodních léčebných zdrojů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace