Orea Spa Hotel Bohemia ****, Mariánské Lázně

je umístěn ve střední části Hlavní třídy, 300 m od lázeňské kolonády, "Zpívající fontány" a centra lázeňského života.

Ubytování Hotel Bohemia

Hotel nabízí ubytování v Mariánských Lázních v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Orea Spa Hotel Bohemia nabízí ubytování v účelně zařízených 76 pokojích se 142 lůžky.

1/2 double - dvoulůžkový pokoj zkratka 1/2 nebo DBL. Pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), TV + sat, telefonem s přímou volbou, minibarem, bezpečnostním trezorem, wifi. Pokoj pro 2 osoby s velkou manželskou postelí (dvě spojená lůžka).

1/2 twin - dvoulůžkový pokoj (postele od sebe) zkratka 1/2 TW. Pokoj pro dvě osoby s oddělenými postelemi. Pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), TV + sat, telefonem s přímou volbou, minibarem, bezpečnostním trezorem, wifi.

Stravování

Hotelovým hostům je k dispozici kavárna a restaurace Knížecí Dvůr, kde můžete ochutnat speciality české i mezinárodní kuchyně. Na své si přijdou nejen milovníci tradičních českých pokrmů, ale i ti, kteří rádi zkouší něco nového. Otevřeno je po celý den, a to nejen pro hotelové hosty.

Wellness a lázně

Relaxačně rehabilitační středisko Orea Spa Hotel Bohemia nabízí: klasické i aroma masáže, perličkové koupele, reflexní a podvodní masáže, inhalace, parafin, elektroléčbu, plynové obálky, injekce, a mnoho dalších léčebných procedur. V hotelu je sauna a solárium.

Indikace v Mariánských Lázních jsou na rozdíl od jiných lázní značně pestré. A je tomu tak především proto, že složení pramenů je chemicky velmi odlišné.

Léčí se zde následující nemoci: nemoci ledvin a močových cest, nemoci nervové, nemoci zažívacího ústrojí, nemoci poruchy látkové výměny a nemoci dýchacího ústrojí.

Ve volných chvílích si můžete zahrát tenis, udělat si výlet na kole po Mariánských Lázních, zahrát si golf, zkusit si vyjížďku na koni, a mnoho dalšího.

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace