Luhačovice - wellness pobyty, lázeňské pobyty

Luhačovice jsou čtvrté největší lázně v Česku a největší na Moravě. Lázně vděčí za svůj věhlas především minerálním pramenům. V Luhačovicích vyvěrá 6 přírodních pramenů a desítky pramenů navrtaných. Ve městě se nachází velké množství kaváren, vináren, restaurací... Do Luhačovic se dnes nejezdí jen za léčením, ale zdejší podmínky uspokojí lidi turisticky, sportovně i společensky založené. Na wellness víkendu pro dva se v místních lázních nudit určitě nebudete.

Chcete-li si užít vskutku nezapomenutelný pobyt, potom jsou čtvrté největší lázně v ČR a vůbec největší na Moravě tou správnou volbou. Wellness Luhačovice nabízí opravdu bohaté možnosti pro trávení volného času. Ať už si chcete dopřát kvalitní léčebné účinky přírodních minerálních pramenů, odpočívat aktivně při sportu, nebo posedět po místních kavárnách a vinárnách, v Luhačovicích naleznete vše. Můžete si tak dopřát wellness pro dva Luhačovice, či jakýkoliv jiný pobyt přesně podle svého gusta.

Zvolte cenu

od 2 070 Kč do 16 345

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace