Luhačovice - wellness pobyty, lázeňské pobyty

Zvolte cenu

od 3 992 Kč do 26 085

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Luhačovice jsou největší moravské lázně, které vděčí za svůj věhlas léčivým minerálním pramenům, které můžete ochutnat na místní kolonádě. Určitě nejznámější ze 6-ti přírodních pramenů je Vincentka, která se také jako jediná stáčí do lahví a proto si ji můžete kdekoliv koupit a oživit vzpomínky na krásnou dovolenou.

Přírodní prameny jsou využívány k léčebným účelům lázeňskými hotely, které mají většinou přiveden svůj zdroj přímo do prostoru balnea. Desítky takových pramenů jsou v okolí lázní navrtány a jsou následně využívány ke koupelím. Lázně Luhačovice nejsou jen o koupelích a inhalacíh, ale v lázních je poskytována celá škála procedur, masáže, zábaly atd. Do lázní se nejezdí pouze na lázeňské pobyty, ale také za odpočinkem a relaxem. Luhačovický lázeňský park a kolonáda jsou krásné reprezentativní místa, kde můžete posedávat, usrkávat prameny a nechat se vtáhnout do lázeňské atmosféry. V lázních Luhačovice se nachází bezpočet kaváren, restaurací, curkáren...stejně hodně zde naleznete hotelů, všech typů, od běžných až po ty nejluxusnější.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace