Lázně Kynžvart, Kynžvart

patří pouze mezi čtyři lázně v republice, které mají výjimečné klimatické podmínky a ty jsou uznány jako vhodné k léčení. Specializují se na léčbu respiračních onemocnění, kožní onemocnění, na léčbu pohybového aparátu či obezity. Lázně se nachází v Karlovarském kraji na jihozápadním svahu Slavkovského lesa v samém cípu západních Čech. Leží uprostřed západočeských lázní – 10 km od Mariánských Lázní, 60 km od Karlových Varů, 35km od Františkových Lázní.

Ubytování v Lázních Kynžvart

V Lázních Kynžvart se samoplátecké pobyty poskytují v rekonstruovaných lázeňských domech Praha a Orlík. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním zařízením, mají vlastní nové sociální příslušenství, televizi, připojení Wi-Fi a minibarovou ledničku. 

Stravování 

Lázeňští hosté se stravují v hlavní jídelně, která je hned vedle LD Šárka. Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře jsou výběrem ze dvou menu.

Balneo a wellness

Lázeňská léčba v Lázních Kynžvart je založena na dlouhodobě ověřených léčebných účincích zdejších zcela ojedinělých klimatických podmínek v kombinaci s využíváním jedinečných minerálních vod, balneologickými procedurami, rehabilitací, vodoléčbou a dalšími moderními léčebnými metodami. O pacienty pečuje kvalifikovaný zdravotnický personál 24 hodin denně, po celou dobu je rovněž zajištěna nepřetržitá lékařská služba. Veškeré procedury a další léčba probíhají pod vedením zkušených zdravotníků a fyzioterapeutů. Lázně poskytují profesionální lázeňskou péči založenou na nejnovějších lékařských poznatcích v oborech balneologie, obezitologie a léčebné rehabilitace. Mezi poskytované procedury patří např. minerální a přísadové koupele, hydromasážní lázeň, masáže, inhalace či peloidní zábaly apod. Samozřejmostí v lázních je vnitřní bazén, dále fitness či sauna.

Parkování 

Osobní automobil je možné zanechat na místech k tomu určených.

Zvolte cenu

od 2 530 Kč do 10 240

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace