Lázně Jeseník - wellness pobyty, víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 5 090 Kč do 17 690

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Jeseník, nacházející se na severozápadním okraji města Jeseník, jsou od 19. století navštěvovány hojným počtem návštěvníků, ať už pacientů, rekreantů nebo těch, kteří se zajímají o jejich bohatou historii. Za svou existenci a pozdější proslulost vděčí Priessnitzovy léčebné lázně Vincenzi Priessnitzovi.

Lázně disponují mimořádně příznivými klimatickými podmínkami a jedinečným výhledem na Hrubý Jeseník. Asi by jste nečekali, že i romantické pobyty v místních lázních mohou být krásným zážitkem. Lázně Jeseník se proslavily hlavně díky Priessnitzovým léčebným metodám, které jsou používány dodnes. Čeká Vás zde ale také mnoho moderních postupů a procedur. Wellness Jeseníky je ideálním skloubením tradice, moderních metod a nádherné přírody. Odpočinku se tak dostane nejenom vašemu tělu, ale také duši. Přijeďte si odpočinout od každodenních starostí a vyberte si jeden z nezapomenutelných pobytů v této krásné a velmi žádané lokalitě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace