Lázeňský penzion Majorka***, Lázně Slatinice

Zvolte cenu

od 4 500 Kč do 8 600

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je původně secesní statek z roku 1867, který prošel v minulých letech náročnou a kompletní rekonstrukcí všech prostor. Nachází se necelých 150 metrů od hlavních budov.

Ubytování

K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a prostorné apartmá. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnu, ledničkou, televizí, telefonem a připojením k internetu. 

Stravování

Stravovací služby jsou na vysoké úrovni a hostům jsou nabízena chutná, pestrá a zdravotně vyvážená jídla. V nabídce je samozřejmě také dietní strava. Snídaně jsou podávány přímo v Lázeňském penzionu Majorka, na obědy a večeře se dochází do Lázeňského domu Balnea****.

Wellness a procedury

V nabídce lázní je více než 100 procedur, které probíhají v moderních prostorech Lázeňského domu Balnea****. Přímo v budově penzionu je pro klienty k dispozici sauna a privátní spa. Bazén je možné využít rovněž v Lázeňském domě Balnea****. 

Parkování

Parkování je zajištěno přímo u objektu, kdy pro každý pokoj je k dispozici jedno parkovací stání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace