Lázeňský hotel Terra***superior, Janské Lázně

Zvolte cenu

od 5 350 Kč do 17 850

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází v lázeňském centru a je propojen s hlavními budovami a Aquacentrem spojovací chodbou.

Ubytování Lázeňský hotel Terra

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC. Pokoje jsou vybaveny TV-SAT, ledničkou a příručním trezorem. Klientům je k dispozici připojení WiFi. Téměř všechna zařízení hlavních lázeňských domů jsou řešena bezbariérově a jsou přístupná i vozíčkářům.

Aquacentrum a wellness

Rehabilitační bazén Aquacentra s vodní plochou 230 m2 má hloubku od 1,2 do 1,5 metru a je plněn minerálními vodními prameny, vyvěrajícími v areálu lázní jako Janův a Černý pramen. Součástí bazénu jsou i vodní clony, podvodní sopky, protiproud, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky. Příjemnou atmosféru v termálním bazénu navozuje relaxační hudba a večerní barevné podvodní osvětlení. Lázeňský hotel Terra nabízí klientům relaxovaci v bylinkové sauně, parním boxu nebo na slunečné venkovní terase, která je vybavena moderními lehátky, a také absolvovat řadu klasických a moderních masáží či ozonoterapii. Aquacentrum je bezbariérové, imobilním pacientům je nabízena asistence při vstupu do bazénu pomocí automatického zvedacího ramene.

Zázemí lázní

Kulturním centrem lázeňských klientů je skvostná, ryze secesní budova Kolonády, postavená v roce 1904. Zde se pravidelně pořádají taneční večery a hudební vystoupení různých žánrů, přes den Kolonáda slouží jako kavárna. Ve společenském sále Janského Dvora se pořádají především koncerty vážné hudby a cestopisné přednášky. Víkendy v lázeňské sezóně zpestřují promenádní koncerty přímo na hlavní kolonádě.

Ve městě Janské Lázně můžete navštívit mnoho restaurací, ať už ke strávení příjemného večera nad sklenkou vína či dobrou večeří, nebo přes den posedět v kavárnách v centru města. Klientům lázní je přes den k dispozici bistro Benátská hala v Lázeňském Domě, kde se nabízejí nápoje, chlebíčky a zákusky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace