Lázeňský hotel Park****, lázně Poděbrady

je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku v krásném a klidném prostředí lázeňského města Poděbrad, vzdáleného cca 50 km východně od Prahy. Jedinečná poloha Lázeňského hotelu PARK**** zaručuje ideální možnosti regenerace a relaxace. Jedná se o moderní budovu s výtahem a bezbariérovým přístupem vybavenou ve standardu „First class". Veškeré terapie jsou poskytovány v budově hotelu.

Lázeňský hotel PARK**** je nestátní zdravotnické zařízení jehož cílem je poskytnout každému to nejlepší pro jeho zdraví, tělo a mysl. Poskytované terapie jsou z oboru klasické i Ayurvedské medicíny zaměřené především na detoxikaci, ozdravení a omlazení organizmu, na posílení imunity, zbavení stresu a vyčerpanosti, k odstranění či zmírnění bolestí pohybového aparátu a k posílení činnosti srdce a oběhového systému. K léčebným terapiím je využíván přírodní zdroj místní léčivé minerální vody a moderní přístrojové vybavení. K vysoké úrovni poskytovaných terapií přispívá i vysoká odbornost a profesionalita našich terapeutů.

Ubytování Lázeňský hotel Park

Lázeňský hotel nabízí ubytování v 56 dvoulůžkových pokojích, 5 apartmánech a 1 apartmánu pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Pokoje a apartmány jsou vybaveny připojením k internetu, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na pokojích je možnost úplného zatemnění.

Restaurace

V přízemí budovy je restaurace o kapacitě 108 míst a salonek až se 30 místy k sezení dle stolového uspořádání.

Relaxace a wellness

Detoxikace a regenerace organismu je cesta ke zdraví, k aktivnímu životu a dlouhověkosti. V lázeňském hotelu poskytují léčebné terapie dle principů Ayurvédské medicíny - nejstaršího celostního medicínského systému ověřeného staletími a uznávaného světovou zdravotnickou organizací (WHO). Ayurvedské terapie jsou v lázeňském hotelu poskytovány kvalifikovanými Ayurvédskými terapeuty z Indie a Sri Lanky. Veškeré používané přípravky a oleje jsou originální, přírodní a nejvyšší kvality. K dosažení pozitivních výsledků je přizpůsobena i strava.

Kromě Ayurvedských terapií jsou poskytovány též klasické léčebné a wellness terapie zaměřené na detoxikaci a regeneraci organismu, posílení imunitního systému, zmírnění či odstranění bolestí pohybového aparátu, posílení činnosti srdce a oběhového systému. Zručný tým terapeutů pracuje na vysokém stupni etiky a profesionality.

Parkování

V suterénu budovy a na nádvoří je po 14 parkovacích stáních.

Zvolte cenu

od 4 120 Kč do 6 120

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace