Lázeňský hotel Nový Dům***, Spa Resort Libverda

je největším hotelem v celém lázeňském komplexu. Jedná se o budovu postavenou v moderním stylu v roce 1986. Lázeňský hotel Nový Dům má centrální recepci, která slouží k ubytování všech hostů. Naleznete tu také oddělení „Guest Service", které Vám poskytne jakékoliv informace - zprostředkuje výlet, nebo objedná vstupenky. V posledním patře hotelu najdete vyhlídkovou terasu, z níž je výhled na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk. Pro připojení na internet je hostům k dispozici zdarma síť Wi-Fi. Parkování před hotelem je umožněno při včasné rezervaci a za příslušný poplatek.

Ubytování Lázeňský hotel Nový Dům

V této výškové budově je možnost ubytování ve zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích kategorie standard a apartmánech kategorie superior; součástí každého pokoje je i vlastní balkon. Celková kapacita hotelu je 363 lůžek ve 177 pokojích. Pokoje ve 2. patře hotelu jsou upraveny bezbariérově. Každý pokoj má TV-SAT, rádio, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, telefon. Možnost pronájmu ledničky v pokojích kategorie standart za poplatek; v apartmánech je lednička zahrnuta v ceně pobytu.

Stravování

Základem je racionální dietní systém, biologicky a energeticky vyvážená, pestrá strava, kterou lze přizpůsobit rozmanitým přáním hostů. Všichni lázeňští hosté se stravují ve společenském jídelním sále penzionu Ostrava, který stojí přímo nad kolonádou. Pro hosty, kteří mají problémy s chozením a jsou ubytováni v hotelu Nový Dům, je možné domluvit donášku jídla do jídelny, která je umístěna v tomto hotelu, a která je určena právě těmto hostům. Pro všechny hosty je zajištěno bufetové stravování v sezóně.

Lázně a wellness

Vzhledem k terénu oblasti Spa Resortu Libverda jsou lázně vhodné i pro rehabilitaci a kondiční turistiku, především pro osoby s onemocněním pohybového aparátu. V neposlední řadě zde naleznete klid, odpočinek, který blahodárně působí a napomáhá k léčení neuróz a dalších psychiatrických onemocnění. Vedlejší léčené indikace jsou především poruchy látkové výměny (diabetes mellitus). Ve Spa Resortu Libverda je odborný specializovaný tým vedený trvalým konzultantem a zaměstnancem lékařské fakulty v Praze.

Stravování zajištěné plnou penzí začíná obědem.

Zvolte cenu

od 2 950 Kč do 10 920

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace