Lázeňský dům Čapek ***, Karlovy Vary

nabízí vysoce komfortní ubytování pro náročné klienty a je propojena s hlavní budovou spojovacím koridorem.

Ubytování Lázeňský dům Čapek

Budova disponuje 13-dvoulůžkovými a 1 -dvoulůžkovým apartmánem s vlastní koupelnou, WC a fénem, TV se satelitním příjmem, radiobudíkem, telefonem s přímou volbou, malou lednicí, sejfem a některé pokoje disponují balkonem. V budově je vlastní výtah. V přízemí budovy se nachází ordinace lázeňského lékaře, rozpis procedur, kancelář vedoucí balneoprovozu, masérna a oxygenoterapie. V suterénu budovy je umístěna část balneoprovozu.

Stravování

Stravování je poskytováno v hotelové restauraci, která se nachází v budově Mánes I. Vysoce profesionální personál včetně nutričního terapeuta se stará o individuální stravu klientů se širokou nabídkou diet (diabetická, nízkocholesterová, bezlepková), redukčních programů a vegetariánské stravy. Pro samoplátce snídaně probíhá formou bohatého bufetu, obědy a večeře 3-chodové meny, výběr z 5-ti jídel z toho 1 vegetariánské. Ve spojovací části mezi nově zrekonstruovaným objektem Čapek a Mánesem I. je k dispozici denní kavárna s letní terasou s celodenním provozem od 10:00 - 22:00 nebo dle programu.
Lázeňský dům Čapek pořádá v hlavní sezoně páteční taneční večery s živou hudbou.

Lázně, wellness a volný čas

V přízemí léčebného domu Eden II. je umístěno fitness, které slouží k rozšíření léčebných procedur. Velkou oblibu si získaly nově zakoupené taneční simulátory DANCE DANCE REVOLUTION. Pro děti našich klientů je zajištěn program a odborný dohled v herně umístěné v 1. patře v lázeňském domě Mánes II. Klienti mohou využít internetovou místnost v budově Mánes I. a na pokojích WIFI připojení. Klientům v léčebně je též k dispozici knihovna s výběrem českých, německých a ruských knih.

Zvolte cenu

od 2 090 Kč do 6 100

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace