Karlovy Vary - wellness pobyty, víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 3 280 Kč do 18 550

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Karlovy Vary jsou největší a nejvýznamnější lázně ČR. Neváhejte nad návštěvou nejslavnějšího lázeňského města České republiky. Přijeďte se o unikátnosti tohoto místa přesvědčit. Všichni ti, kteří jednou tento kraj navštíví, se sem neustále vracejí, jako by je přitahovala magnetická síla ukrytá v nitru tajuplného Slavkovského lesa. Vary nejsou pouze o lázeňství, ale i o atraktivních wellness pobytech.

Karlovy Vary jsou naším nejznámějším lázeňským městem světového formátu. Dostává se jim velké obliby nejenom tuzemských, ale i zahraničních návštěvníků. Kdo do Karlových Varů zavítá, rozhodně nezůstane pouze u jedné návštěvy. Přijeďte i Vy poznat krásy města, tajemnost Slavkovského města i bohatou kulturu a vyberte si některý wellness Karlovy Vary z naší nabídky. Ať už jako relaxační pobyt pro jednoho, nebo romantiku pro dva, Karlovy Vary si užijete vždy. Ikdyž má město nálepku dráhých lázní, není tomu vždy tak, přesvědčit se o tom můžete sami, když se podíváte na níže uvedenou nabídku pobytů. Vyberte si a začněte už pomalu plánovat návštěvu vřídla, fotku u květinových hodin, nebo návštěvu hotelu Thermal. I samotná procházka po kolonádě je zážitkem, Vary jsou prostě kouzelné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace