Hotel Sun ****, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 3 350 Kč do 16 095

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

byl jednou z prvních budov v Mariánských Lázních a hned od začátku vzniku v roce 1810 byl objekt využíván jako hotel. Původním majitelem hotelu byl jeden z prvních obyvatel tohoto území pan Josef Lehrl. Název hotelu hotel získal díky celodennímu slunečnímu svitu na budovu.

Ubytování

Hotelová kapacita pokojů je pro více než 100 osob. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové v kategoriích standard, superior a De-Luxe. Dvoulůžkové pokoje je možné rezervovat ve variantě s manželskými postelemi nebo s postelemi oddělenými TWIN. Krásný neoklasicistní nábytek a vybavení hotelu je v pokojích doplněno stylovým lázeňským nábytkem, který umocňuje pohodovou domácí atmosféru. Bez rozdílu kategorie je k dispozici na všech pokojích individuálně ovládaná klimatizace, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, WI-FI bezdrátové připojení k internetu zdarma, koupelna se sprchou a fénem. Na pokojích jsou k dispozici župany.

Restaurace

Hotelová restaurace se stylovým secesním ambiente nabízí široký výběr z české a mezinárodní kuchyně. Z místní kavárny si můžete celoročně užívat nádherný výhled do okolí , a to nejen zevnitř ale také z venkovní terasy.

Bazén a procedury

Těšit se můžete na celou řadu procedur od masáží přes koupele po zábaly atd. Hotel disponuje nadstandardním balneo provozem ve kterém jsou poskytovány kvalitní lázeňské a wellness procedury. Samozřejmostí je možnost využívat hotelový bazén. Zajít si můžete do vířivých van nebo do sauny. To vše a ještě mnohem více na Vás čeká v hotelu Sun.

Pobyty s plnou penzí začínají večeří a končí poslední den obědem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace