Hotel & Spa Chariclea****, lázně Poděbrady

je čtyřhvězdičkový lázeňský komplex se čtyřmi nadzemními podlažími a 84 lůžky v centru lázní Poděbrady. Vše zde naleznete pod jednou střechou - kromě luxusního ubytování ve dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech, restaurace s terasou, a výhledu do lázeňského parku, ohromí klienty bazén s wellness zónou. Ve všech prostorách hotelu byly použity funkční a kvalitní materiály. Prostory jsou plné barevných kontrastů a her se světlem, které prostory opticky zvětšují a umocňují relaxační atmosféru. 

Ubytování v Hotelu & Spa Chariclea

Hotel nabízí celkem 84 lůžek. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny sprchovým koutem, WC, ledničkou, telefonem s přímou volbou a barevným televizorem se satelitním příjmem. Přímo v hotelu je recepce s provozem 24 hodin denně. Mezi přednosti hotelu Chariclea nesmíme opomenout zařadit také unikátní výhled na kulturní scénu u většiny pokojů.

Wellness centrum a bazén

Relaxační zóna nabízí téměř 20 metrový plavecký bazén, masážní bazén, vířivku, finskou a parní saunu i Kneippův chodník vhodný pro rehabilitace. Nad bazénem se vznáší hvězdné nebe. V rámci pobytu je přímo v hotelu možné využít většinu léčebných procedur od masáží, přes perličkové koupele až po zábaly. K dispozici je i např. elektroléčba, plynové injekce, hydrojet či magnetoterapie.

Parkování

Automobil je možné zanechat za drobný poplatek na hotelovém parkovišti.

Zvolte cenu

od 5 490 Kč do 17 090

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace